Legends of Tomorrow (2016 - )

Legends of Tomorrow (2016- )

Bölümler
Puan Like 6.4 / 8 kullanıcı
Senin Puanın
Etiketler Bilim Kurgu, Fantastik
Ülke
ABD
Süresi
42 dakika
Son bölüm
KerseL Süper kahramanların dünyaya yeterli olmadığı zamanlarda efsanelere ihtiyaç vardır. Geleceği gören ve umutsuzca olacakları engelleme çabasındaki zaman yolcusu Rip Hunter kahramanlardan ve kötü adamlardan oluşan, birbirinden çok farklı bir grup insanı bir araya toplamak ister. Kendisi sadece geleceği değil, aynı zamanda bütün zaman çizgisini tehlikeye atan, durdurulamaz bir tehdidi birlikte ortadan kaldırmaya ikna etmek için görevlendirilmiştir. Bu uyumsuz ekip, daha önce hiç görmedikleri ölümsüz bu tehdidi bozguna uğratabilecek midir?

Yorumlar

.SimS. profil resmi
.SimS.
dizi ilk başladığında aksiyon fazla dram,aşk azdı ortalara geldiğimizde ise dram,aşk aksiyona göre daha fazla oldu tam ayarı bulması dizinin son 5 bölümüne denk geliyor biraz sabır isteyen bir dizi kendini bulması zaman aldı 2.sezon çok daha iyi olacağını umut ediyorum :)
2 yıl önce
Ricky.McFloyd profil resmi
Ricky.McFloyd
Tabi bölümler ilerledikçe görsel efektlere harcanan bütçe düşmüş, aksiyonlar oldukça azalmış ve kalitesiz dram tavana çıkmış durumda. Geçmişte rastgelinen gereksiz herhangi bir tek bölümlük karakterin bile dramını çekiyoruz. ki dediğim gibi dram olması kötü değil ama bu kadar kalitesiz olunca öfleyip pöflemeye başlıyor insan.
2 yıldan fazla önce
Filmkopat profil resmi
Filmkopat
Vurup Kırarım Üstünede Kaçarım İyiymiş Bu Zamanda Yolculuk Dedirten Dizi Gereksiz Dramlar(Hele Şu Kendra Ne İtici Dişin Var Be Bacım Tabi 4000 Yıl Carterdan Başkasıyla Olmaz) Kötü Dövüş Sahneleri İnsan Hiçmi Öğrenmez Kavga Etmeyi Snart Abimiz Yine Yaptı Yapacağını İzlemenin Bir Anlamı Kalmadı
2 yıldan fazla önce
Ricky.McFloyd profil resmi
Ricky.McFloyd
Dizinin en büyük artısı aksiyonun fazla tutulması. Bir de zaman yolculuklarıyla gidilen dönemlerin keyifli olması. Bunlar dışında çok da artısı yok denebilir. Arrow'da olduğu gibi yine dövüş sahnelerinde boşluğa sallanan yumruklar falan çok belirgin çok basit iş. Yine Arrow'da olduğu gibi biraz dram katalım diyip yapılan kalitesiz dram sahneleri var ama neyseki arrow kadar çok değil. Konu çok ok basit yani rastgele bir ekibe şöyle karakterlerimiz var bişeyler yazın dense benzer kalite çıkar zaten. Bir de böyle dizilerde tesadüflere alışkınız da gibi şeyler öffletiyor. Bir de tabi her gittikleri yerde bi bağlantı çıkıyo aa işte bu çocuğun dedesinin dedesi benim oğlummuş bak bu da benim torunummuş. aaa işte bu kadın da meğer nenemin eltisiymişti bu da babamın kaynıymış gibi her bölüm tesadüfler var. Bana kalırsa tek başına çekilir bir dizi değil. Ama DC dizileri izliyorsanız fena bir dizi olmaz. Ara ara diğerlerine yapılan göndermeler falan keyifli. Aslında biraz üstüne düşülse çok daha başarılı olabilir ama yapacaklarını sanmıyorum. Bölümler hadi çekelim de gidelim bi an önce beyler havasında çekilmiş gibi. Tabi Arrow'da olduğu gibi bunu da çok gömdüm fakat yine de izlenebilir bir dizi herşeye rağmen.
2 yıldan fazla önce

Legends of Tomorrow dizisini beğenenler

Legends of Tomorrow dizisini içeren raflar

Legends of Tomorrow dizisi hakkında ilgi çekici içerikler