Deo Paekiji (The Package) (2017)

Deo Paekiji (2017)
The Package

Bölümler
Puan Like 8.0 / 6 kullanıcı
Senin Puanın
Etiketler Dram, Romantik, Komik
Ülke
Güney Kore
Son bölüm
elam18 Dizi, Fransa’da çalışan Yoon So-So (Lee Yeon-Hee) adlı bir tur rehberi ve onun rehberlik ettiği turist kafilesindeki insanların etrafında dönmektedir. Onlar birbirlerinin kişisel hayatlarına karışmak istememelerine rağmen seyahatleri sırasında birbirleri ile yakınlaşacaklar ve iyi birer dost olacaklar.

Fragman bulunamadı.

Yorumlar

Aaisha profil resmi
Aaisha
Başlarda itiraf etmem gerekirse çok sıkıldım ki bu, beklentili izlemenin getirdiği bir durum. Tahmin edilir hayatlar ve muhtemel bir son. Daha sonraları insanların hayatlarına geniş merceklerle baktığımda farkettiğimse şu; fazla sığ bakıyor olmamız. İnsanları kendi kafamızda olması gerektiği gibi yorumlayıp çoğu kez yanlış anlayıp onlara gelişigüzel bir etiket vuruyoruz. Bunun adı kısaca önyargı ancak bence bir kelimeyle ifade etmek ancak yükü hafifletmek olur. Bunu da çoğunlukla insanlarda nefret ettiğimiz özellikleri ararken yapıyoruz ki bakınca aynı şeyleri kendi yapıyoruz çoğu zaman.Bir tür savunma mekanizması denilemeyecek kadar vahim aslında . Dizi üst üste bu konudan bahsediyordu O yüzden ilk zamanlarda yakalanamayan samimiyet sonlarda görüldü. Çünkü insan insanı ancak anlamak isteyince severdi.
Bu mesajı yakalamak diziyi sevdirdi ve bir de en çok gitmek istediğim Fransa görüntüleri💕
9 ay önce
phoeniks profil resmi
phoeniks @Mine.Ce  @Seda.. 
Harika bir diziydi festival tadında Fransa gezisi yaptım, güldüm ağladım:)) çok çok güzeldi mutlaka önxelik verin [email protected] ve @Mine.ce sağolsun öncelik vermemi tavsiye etmişlerdi iyi ki de söylemişler çok teşekkürnedwerim':)) sırada 2.tavsiye olan Healer :)
1 yıl önce
eylulsonu profil resmi
eylulsonu
Seyahat acenteleriyle paket turlara katılanların sıklıkla karşılaştığı konuşmaları ve durumları birebir yansıtmış diyebilirim.çiftlerin aralarında ki kavgalar komik anlar bile aynıydı.Bir Paris turu canım çekmedi değil.Tam tadında bitirilmiş.Kore dizilerini sevme sebebim çoğunlukla bu zaten.İzlenesi...
1 yıl önce
.Simurg profil resmi
.Simurg
Bu diziyle birlikte Kore Dizi Dünyasıyla tanıştım. Benim için çok güzel ve keyifli bir başlangıç oldu. Çok çok sevdim üstüne bir de Fransayı gezmiş kadar oldum. @PaRaNoYa7 de buradan tekrar teşekkür etmek istiyorum bu güzel tanışmaya vesile olduğu için :)
1 yıl önce
starch profil resmi
starch
Arkadaşların yorumlarına katılıyorum. Bilinen Kore dizilerinden farklı, paket tura dahil mekanlar güzel, birbiriyle alakasız bir grubun insani bağları.. Hepsini beğendim. Esas çocuk Perrier'sini masada yarım bıraktığında kahroldum. :))
1 yıldan fazla önce
PaRaNoYa7 profil resmi
PaRaNoYa7
Normalde ne Fransa'yı ne de Fransızları severim. Başlamadan önce Fransa odaklı bir dizi çektikleri için sıkılacağımı düşünmüştüm. Çünkü şimdiye kadar izlediğim bütün Kore dizileri hep Kore'de geçiyordu. Bitirdikten sonra keşke dedim bu dizi bir varlık olsaydı da ona sarılıp teşekkür edebilseydim bana 12 saat boyunca yaşattığı duygular için. Öyle sıcak, öyle samimi ve öyle hayatın içindendi ki her anlamda hedefi 12'den vurmuş. Özleyeceğim bir dizi oldu kendi adıma. Bunun yanında ücretsiz Fransa turu da cabası. Kore dizilerine karşı önyargılı olabilirsiniz ya da hiç izlememiş olabilirsiniz. Ama emin olun bu diziyi izlemeyi tercih ederseniz çok güzel vakit geçireceksiniz.
1 yıldan fazla önce
Mine.Ce profil resmi
Mine.Ce
Hiç bitmeseydi dediğim bir Kore dizisi, hatta tek Kore dizisi. İnsan ilişkileri üzerine yazılmış sıcacık bir senaryo, oyuncu kadrosu muhteşem. Birbirini hiç tanımayan bir grup insan , bir gezi sonrasında nasıl da birbirlerinin hayatlarında yer edindiler, inanılmazdı. İzleyici olarak 12 bölümlük bir Fransa gezisi de tam bir kazançtı benim için. Harika mekanlar, ve güzel müzikler sardı sarmaladı. İzlemenizi tavsiye ederim. İyi seyirler...
1 yıldan fazla önce
Seda.. profil resmi
Seda..
gerçekten fransaya gitseydim bu kadar yer görüp bilgi edinemezdim sanırım. harika bir tur eşliğinde sıcacık hikayeler izledik. çok keyifliydi. yeri geldi gülmekten gözümden yaş geldi yeri geldi duygulanmaktan.. keşke daha uzun olsaydı, ruha iyi gelen dizilerden.
1 yıldan fazla önce

Deo Paekiji dizisi hakkında ilgi çekici içerikler