Desu nôto (Death Note) (2007)

Desu nôto (2007)Death Note

Puan 9.2 (20 kullanıcı)
Senin Puanın
Dil
Japonca
Ülke
Japonya
Süre
24 dakika
Son bölüm
445
2
889
54
PorcoRosso profil resmi
PorcoRosso
Düzenli anime izlemeye başlayanların, çoğunlukla ilk durağı olan yapım. Eskiden, anime ne yea? tadında yaklaşanlara "sadece ilk bölümü izle" der, sonrasına karışmazdım. Birkaç günün ardından "böyle başka anime var mı ya" sorusu kesin olurdu. :)
report_problem
1 ay önce
Gencetotay profil resmi
Gencetotay
iki japon delikanlısının arasında geçen yer yer satranççılık yer yer ıslak ayak kurulamalı kaotik ilişkiyi anlatan anime
report_problem
1 ay önce
Selenora profil resmi
Selenora
İzlediğim ilk anime olup, anime ön yargımı kırmıştır. Muazzam olay örgüsü, ince düşünülmüş ayrıntılar, heyecan dolu sahneler kısacası özen gösterilmiş bir yapım. Yalnızca bir bölümden sonra gereksiz uzatılmış dedim, son bölümlerde yine heyecanlı bir hal aldı. Diziyi genel olarak kalbim ellerimde izledim. Düşüncelerinizde kapılar aralayacak, izleyin :)) Ryuk kalp :)))))
report_problem
4 ay önce
dr.strangelove profil resmi
dr.strangelove
Asla anlamayacaklar. Ne acınası...
report_problem
1 yıldan fazla önce
KiliciniEvdeUnutanSamuray profil resmi
KiliciniEvdeUnutanSamuray
Animelerde genelde aptal ya da hoplayan zıplayan bir ana karakterin zorlukları nasıl aştığına şahit oluruz, ama bu sefer zeki, sabırlı ve soğukkanlı bir karakterin bir planlar haritasını nasıl uygulamaya çalıştığına şahit oluyoruz. Çoğu animeden farklı, anime bile diyesim gelmeyen bir yapıt. İzlemediyseniz, şimdi izleyin. Bu zamana kadar nerelerdeydiniz?
report_problem
2 yıl önce
Hollyy profil resmi
Hollyy
Anime candır :)) ilk anime dizi seruvenime death note ile start vermem benim icin büyük şans. Her bölüm ilgi ve merakla izlettirmeyi basariyor. Henüz izlemeyem varsa vakit kaybetmeden hemen izlemelisiniz :)
report_problem
neredeyse 3 yıl önce
mhmtayz profil resmi
mhmtayz
Harika bir anime.Soundtrackleri de bir o kadar harika.Diğer animelerde gördüğümüz saçma, abartılı sahnelerin ve gereğinden fazla uzatılmıs aksiyon sahelerinin olmaması bu animeyi güzelleştiren en güzel unsur.Kira nın güçlü olma isteği ve o hırsa kapılması güzel işlenmiş. L ve Kira nın birbirlerine oyunları diziyi akıcı bir hale getiriyor.Sonlarına doğru biraz zorlama olsada kesinlikle izlenmeli.
report_problem
neredeyse 3 yıl önce
eminuk profil resmi
eminuk
9. bölümdeyim ve süper gidiyor. Neden sadece bir sezon diye kara kara düşünürken buradaki yorumları okudum. Sonradan bozacak olması üzücü. Zamanın nasıl geçtiğini anlamadım, o nasıl bir heyecandır öyle ! Konusu ve işlenişi çok orjinal. Anime sevin ya da sevmeyin, bu başka bir şey.
report_problem
3 yıldan fazla önce
Turuncuklaket profil resmi
Turuncuklaket
Muhteşem bir anime, animeleri sevmeseniz bile izleyin muhakkak. Çok sürükleyici, peşpeşe izleyip bir çırpıda bitiriceksiniz.
report_problem
4 yıldan fazla önce
Agarta profil resmi
Agarta
Eşi benzeri olmayan bir zeka ürünü
report_problem
4 yıldan fazla önce
mylethe profil resmi
mylethe
zeka dolu bir anime :) Ayrıca ahlak anlayışı ve adalet üzerine de bir sorgulama yaptırmıştır.Her karakter ayrı bi güzel..
report_problem
4 yıldan fazla önce
Brook profil resmi
Brook
Muhteşemdi.. One Piece izlerim sadece derdim anime olarak. Ama bu da başkaydı . Çok zekice hazırlanmış.. :) Mutlaka izleyin :)
report_problem
4 yıldan fazla önce
yazcsefa profil resmi
yazcsefa
Diyecek kelime yok harika bir anime. her ne kadar 25' ten sonrası eski etkisini yitirmiş olsa da yine de bana göre hiç bozmadı. Açık ara favori karakter Ryuk' tur, bu kadar çirkin bir şey bu kadar tatlı olabilir ya bi de Ölüm Meleği :D Ben her ne kadar L yi sevsem de her zaman Yagami' nin tarafındaydım sadece sonlara doğru işi biraz abartmış olması ve bazı duygusuz tavırları gerse de.
report_problem
neredeyse 5 yıl önce
Ricky.McFloyd profil resmi
Ricky.McFloyd
Müthiş bir anime gerçekten. İzlediğim de ilk animelerdendir (yani farkında olarak yoksa küçükken pokemon, tsubasa, digimon falan :D ) Animeye ilgi duymama sebep olan anime aynı zamanda her karakterine ayrı hayran olduğum sonra dönüp ekrar izlemeye değer :) 9,5/10
report_problem
neredeyse 5 yıl önce
mervyazc profil resmi
mervyazc
mükemmel bir anime.izledikçe hayranı olmaya başladım:)keşke daha önce izleseymişim dedim.izlemeyi düşünenler hemen izlemeli.
report_problem
neredeyse 5 yıl önce