Devious Maids (2013 - 2016)

Devious Maids (2013-2016)

Bölümler
Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Etiketler Gizem, Uyarlama, Komik
Yapımcı
Ülke
ABD
Süresi
60 dakika
Son bölüm
starch Devious Maids, Beverly Hills’de zengin ve ünlülerin hizmetçisi olarak çalışan dört kadının (Ana Ortiz, Roselyn Sanchez, Judy Reyes, Dania Ramirez) umutları, ihtirasları, hayalleri, hedefleri üzerine odaklı hikayeye sahip bir dizi. Dania Ramirez dizide kocasının ölümünden sonra oğlunu Meksika’da bırakmış Rosie isminde bekar bir anne, Ana Ortiz iyi eğitimli bir kadın olan ancak hikayenin geçtiği lüks mahallede iş bulmak ve hizmetçi olmak için gizli bir nedeni bulunan ve oğlunun cinayetten dolayı hüküm giymesinden sonra cinayet davasındaki gerçekleri öğrenebilmek için kararlı olan Marisol, Judy Reyes genç kızı Valentina ile birlikte çalışan zeki ve neşeli birisi olarak tanımlanan Zoila, Roselyn Sanchez ise ünlü bir şarkıcı olma hayallerine sahip Carmen karakterini canlandırıyor.

Yorumlar

starch profil resmi
starch
Zengin evlerinde hizmetçi olarak çalışan birkaç kadının, aşk, cinayet, gizem ve dedikoduyla geçen hayatları. Severek izlediğim bir diziydi.
10 ay önce
incidamla profil resmi
incidamla
Eva Longoria'nın prodüktörlüğünü üstlendiği "Desperate Housewifes"ı andıran dizi.
4 yıl önce
starch profil resmi
starch
Lifetime’s critically-acclaimed hit series Devious Maids (#DeviousMaids, #DeviousArmy), returns for a second season on Sunday, April 20, at 10PM ET/PT. The series is executive produced by Marc Cherry and Eva Longoria, and stars Ana Ortiz, Dania Ramírez, Roselyn Sánchez, Edy Ganem and Judy Reyes as five maids with ambition and dreams of their own while working for the rich and famous in Beverly Hills. Longoria will direct the series’ eagerly anticipated season two opener, marking her television directorial debut.
4 yıldan fazla önce

Devious Maids dizisini beğenenler

Devious Maids dizisini içeren raflar

Devious Maids dizisi hakkında ilgi çekici içerikler