Dexter (2006 - 2013)

Dexter (2006 - 2013)

Puan 9.1 / 10
Senin Puanın
Etiketler Gerilim, Suç, Aksiyon
Yapımcı
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
53 dakika
Son bölüm
1508
35
3239
464
PorcoRosso profil fotoğrafı
PorcoRosso
Dexter, Lost, Chuck... Güzel zamanlarımın dizileri hep. Sanırım Dexter, birkaç bölüm daha çekilecek ve finalden sonra içimizde kalan boşluk duygusunu dindirecek. O final, bu diziye gerçekten yakışmamıştı.
error_outline
yaklaşık 2 yıl önce
Kevlar profil fotoğrafı
Kevlar
Yaw arkadaş diziyi izlemeyi düşünüyorum yorumlara bakayım dedim herkes sonu şöyle böyle yazmış, cidden ayıp değil mi?
error_outline
neredeyse 3 yıl önce
VforKukuletta profil fotoğrafı
VforKukuletta
İyi ki bu diziyi prime timeda izlememişim yoksa finalden sonra ekrana kafa atarmışım herhalde... Bu kadar heycanlı bir diziye böyle fiyasko final de yapılmaz ki be arkadaş... yine de her şeye rağmen güzeldi bile diyemiyorum o kadar kızgınım :(
error_outline
3 yıldan fazla önce
Lioness profil fotoğrafı
Lioness
Durun bir dk olmaz ya yok yok böyle final olamaz, yani olmamalı... O kadar.... Yani böyle havada... Değildir.. Tamam geldim kendime ŞOKlardayım mazur görün beklemiyodum. Harika diziydi, Michael C Hall'ı kim düşünmüşse bu rol için aklını sevmek lazım. Performansın böylesi "hele bir de sağlık sorunları yaşarken" bir gram ödün vermedi ya oyunculuğundan HELAL OLSUN. Her sezonu ayrı bir güzel, 6 sezon başları biraz beni sinir etti Debra karmaşaları yüzünden ama yine de genelini değerlendirmek gerkirse tekrara düşmedi, gayet tadındaydı. Alternatif "daha tatmin eden" finaller aklıma gelmiyo dersem yalan olur ama saygı duymak lazım. Dexter ve Zack'in mizah dolu diyalogları çok hoşuma gitmişti keşke daha erken dahil etselermiş ya da ne bilim bir kaç bölüm daha uzatsalarmış, Ah Quinn! Bir de O'na çok üzüldüm yazık sen tam çeki düzen ver kendine sonra senaristlerin azizliğine uğra :p Neyse bir hikaye daha sona erdi böylece ^^ Seyretmeyenler elini çabuk tutsun ;)
error_outline
4 yıldan fazla önce
FairyTalee profil fotoğrafı
FairyTalee
son bölüm bitti ve 1 dk kaldım resmen. hiç beklemediğim bi finaldi. şaşkınlık ve birazda hayal kırıklığı oldu bnm için. ama izlemeye değer bi dizi kesinlikle.
error_outline
6 yıldan fazla önce
Brook profil fotoğrafı
Brook
Çok sevdim. Sanırım bende de bir gariplik var :D Allah affetsin. :D İzlemeyenler mutlaka başlasın diziye. Henüz 1. sezonu bitirdim gerçi ama sanıyorum ki diğer sezonlar da çok iyi.
error_outline
neredeyse 7 yıl önce
serdar728 profil fotoğrafı
serdar728
tekrar başlasa kesınlıkle izlenmeli
error_outline
yaklaşık 7 yıl önce
orhanbayram profil fotoğrafı
orhanbayram
Dexter'ı çok önerdiler fakat ancak 2015 yılında izleyip bitirebildim. İyi ki de izlemişim. :)
error_outline
yaklaşık 7 yıl önce
pinkbutterfly profil fotoğrafı
pinkbutterfly
efsanedir.
error_outline
yaklaşık 7 yıl önce
haktant profil fotoğrafı
haktant
İzlediğim en güzel iki diziden biri. Dizi finali harikaydı.. Kurgu mükemmel. Acilen izlenmesi gerekenlere eklenmelidir. Kesinlikle ..
error_outline
yaklaşık 7 yıl önce
ozgergul profil fotoğrafı
ozgergul
Finalde şoktan şoka girdiğimk, esinlikle izlenmesi gereken, dış görünüşle içerisinde yatan psikopatın alakası olmadığını görmüş olduğum mükemmel bi diziydi :)
error_outline
7 yıldan fazla önce
Numenor profil fotoğrafı
Numenor
Sevdik evet ama bu nasıl bir... final, nasıl bir.. Ne bu ya. Anlamsız saçma sapan. Neyse iyi dizi, fiyasko final diyorum, izlenir, izleyin..
error_outline
7 yıldan fazla önce
Cyflush profil fotoğrafı
Cyflush
Utanmadan sevdiğimiz ilk seri katil. :)
error_outline
yaklaşık 8 yıl önce
yasinemre profil fotoğrafı
yasinemre
- I acceptyou Dexter. Like a brother - I killed my brother. Son bölümü beklentileri karşılamamış olsa da efsanedir. . Not: Oyuncularda Michael C.Hall nasıl yazmaz . Düzeltilmeli
error_outline
yaklaşık 8 yıl önce
CANERAHMET profil fotoğrafı
CANERAHMET
bu seri katile hayran kaldım felsefesini de benimsedim ama tr de uygulaması zor sanırım biri uygular inşallah pislikler temizlenir en azından
error_outline
yaklaşık 8 yıl önce