Dolawayo Ajjeossi (Come Back Ahjussi) (2016)

Dolawayo Ajjeossi (2016)
Come Back Ahjussi

Bölümler
Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Etiketler Dram, Romantik, Komik
Ülke
Güney Kore
Son bölüm
starch Japon yazar Jiro Asada'nın Tsubakiyama Kacho no Nanokakan adlı kitabından uyarlanmış olan dizide; Çok hırslı ve işkolik olan mağaza müdürü aniden ölür , bitmemiş işlerini tamamlaması için 3 ya da 7 günlüğüne dünyaya geri gönderilir.

Yorumlar

phoebe profil resmi
phoebe
Bu anlamlı dizi hakkında söylenecek o kadar çok şey var ki.. Aslında dizinin sonunda geçen bir cümleyle starch bunu çok güzel özetlemiş : Güzeldi dünya. Mutluluğu da, hüznü de, hepsi güzeldi... Dünyada sadece 2 ayınız var her dakika birbirinden kıymetli neler yapar insan boş şeylerin hepsini bir kenara bırakır bir kere. Sevdikleri biraz daha iyi durumda ardında kalsın diye neler yapar neler... Ve Paranoya7 ye de katılıyorum; Oh Yeon Seo bir başka oynamış almış götürmüş diziyi zaten çok da güzel kadın. Yoğun anlam içeren dizilerden birini daha izlemiş olduğum için mutluyum. Çok çok beğendim!!
3 ay önce
starch profil resmi
starch
Güzeldi dünya. Mutluluğu da, hüznü de, hepsi güzeldi...
Hermann Hesse'nin "Knulp" adlı eserinden...
Çok etkilendiğim bir dizi.
6 ay önce
PaRaNoYa7 profil resmi
PaRaNoYa7
SBS kanalından yine farklı ve cesur bir dizi. Dizinin büyük bir kısmında her bölümde deli gibi kahkahalar attım izlerken. Sonlara doğru artık olaylar çözülünce işin içine dram duygusu da girdi ama rahatsız etmedi tabi. Senaristler gerçekten iyi iş çıkartmış. Oh Yeon Seo dizide almış yürümüş, herkesi ezmiş oyunculuğu ve sevimliliğiyle. Onun olduğu sahneler gerçekten daha bir eğlenceliydi.
2 yıldan fazla önce

Dolawayo Ajjeossi dizisi hakkında ilgi çekici içerikler