Eek! the Cat (1992 - 1996) afişi

Eek! the Cat (1992-1996)

Bölümler
Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Etiketler
Ülke
Kanada
Süresi
30 dakika
Son bölüm

Fragman bulunamadı.

Yorumlar

kaptankaptanim profil resmi
kaptankaptanim
Bir hatırlatma Eek!'ten sonra The Terrible Thunderlizards(Mağara adamlarını kovalayan komando dinozorlar) ve Klutter(Pis kıyafetlerin birleşmesi sonucu ortaya çıkan bir yaratık) adında iki kısa çizgi film yayınlanırdı.
2 yıldan fazla önce
kaptankaptanim profil resmi
kaptankaptanim
Fox Kids'in efsane çizgi filmlerindendir. En güzel bölümleri Bigzilla, Havuz deliğinden geçip bilinmeyen bir adada mavi bir kabileyle savaştıkları bölüm, Yaşlı kadının kedisini karıştırdığı bölüm, aşk meleği bölümü, Zoltar gezegeninin uzaylılarının dünyaya indiği bölüm, cadılar bayramında mezarlıktaki hayaletlerin evlerine geri dönmesini sağladıkları bölüm, skuşi ayıların başkanın heykelini kaçırdığını zannettikleri bölüm, katil bir tavşanın evlerinde yaşadıkları bölüm, kedi melvis, Eek'in dokuzuncu canını kaybettiğini sanıp kartların karışması sonucu cehenneme düştüğü bölüm(Çakal hale gözlerimin önündedir.) ve tartışılmaz ajan kedi bölümü. O bölümden bir alıntı yapmak istiyorum.

Öncelikle bölümü biraz hatırlatayım. Kedi adında bir ajanı bulmak için bir kadın ajan gönderilir ve salak yardımcısı ne zaman aptal bir şey yapsa İvan kırmızı düğme der kötü adam ve kırmızı düğmeye basıldığında başlarına hep kötü şeyler gelir. Eek, uçakta kadın ajanla tanışır ve ben kediyim der. Kız da kötü adama Eek'i götürür. Ve şöyle bir diyalog ortaya çıkar.

Kadın ajan: Sana kediyi getirdim şef.
Kötü adam: İyi de bu Kedi değil ki. Bu bir kedi!
2 yıldan fazla önce

Eek! the Cat dizisini beğenenler

Eek! the Cat dizisini içeren raflar

Eek! the Cat dizisi hakkında ilgi çekici içerikler