Elementary (2012 - )

Elementary (2012- )

Bölümler
Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Etiketler Uyarlama
Yapımcı
Ülke
ABD
Süresi
60 dakika
Son bölüm
Rainbow Sir Arthur Conan Doyle tarafından yaratılan ve polisiye türündeki edebiyatın önemli karakterlerinden biri olan Sherlock Holmes, günümüz New York'unda yeniden hayat buluyor. Üstelik bu kez, Watson bir kadın! Birçok kez televizyon, tiyatro ve sinemada canlandırılan Sherlock Holmes en son BBC One'ın dizisi Sherlock'ta Benedict Cumberbatch tarafından canlandırılmıştı.

Yorumlar

Peris profil resmi
Peris
sherlock sinemaya ve televizyona en çok uyarlanan karakter. Sayısız örneğini seyrettik. Şu an devam eden bildiğim 3 yapım var. Bunlar arasında en yüzeysel en sıkıcı bölümlere hangisi sahip derseniz cevap tartışmasız bu seri olur. Ancak en derin ve etkileyici bölümler hangisinde derseniz ironik biçimde yine cevap bu seri... Oldukça sıradan onlarca bölüm seyrettikten sonra öyle bölümler ve sahnelerle karşılaşıyorsunuz ki hayran kalmamak elde değil. Bu derinlikli arkaplanın en büyük sebebi diğerleri gibi sıkışık bir zamanda çekilmiyor olması. Tabi bu aynı şekilde kalitenin de düşmesinin başlıca sebebi . Kısa anlar ve bir iki bölüm için bu serinin seyredilmesinin tavsiye edemem ama sherlock hayranıyım oyalanmak için seyredecek bişeyler arıyorum derseniz bu dizi tam sizlik...
1 yıl önce
umit profil resmi
umit
Sherlock dizisinin ve Benedict'in performansını beklerseniz daha çok beklersiniz. Ancak normal dizi gözüyle izleyip Sherlock ile kıyaslama yapmazsanız çok sevip eğleneceğiniz dizi. Özellikle Lee Miller'ın Sherlock karakteri gerçekten kendine özgü ve seyretmesi çok keyifli. Anlık hareketleri mimikleri bi anda konudan bambaşka şeyler söylemesi sizi ekrana bağlıyo.
3 yıl önce
Caffeine profil resmi
Caffeine
Lee Miller'ın oyunculuğu ve aksanı bile yeter izlemek için :)
4 yıldan fazla önce

Elementary dizisini beğenenler

Elementary dizisini içeren raflar

Elementary dizisi hakkında ilgi çekici içerikler