Entourage (2004 - 2011)

Entourage (2004 - 2011)

Puan 9.0 / 10
Senin Puanın
Etiketler Komik, Gerçekçi, Huzur
Yapımcı
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
28 dakika
Son bölüm
98
7
233
84
Sefa profil fotoğrafı
Sefa
Eğlence sektörünün içinde geçen Hoollywood hayaliyle yaşayan 4 kafadar ve çılgın bir menajerin hikayesi. Hepsi birbirinden renkli ve harika karakterler. Çok akıcı bir diziydi. Birbirinden müthiş isimlerle süslenmiş bolca konuk oyunculu bir yapım. Çok ama çok beğendim. Harikaydı. 8.7/10
error_outline
yaklaşık 1 yıl önce
Sezgii profil fotoğrafı
Sezgii
Böyle 20-25 dakikalık bölümleriyle sıkmadan, yormadan ilerledi. Her karakterin farklı mizah anlayışları, farklı hayat görüşleri vardı ve bunları bir arada çok güzel yediriyorlardı. Daha fazla sezon olabilirmiş aslında ama bu da olur yani iyidir..
error_outline
2 yıldan fazla önce
baras profil fotoğrafı
baras
Arka arkaya soluksuz izlediğim nadir dizilerdendi. Ana karakterlerin hepsi bir noktadan sonra sempatik. Özellikle Ari Gold karakteri başlı başına bir stand-up gösterisi. Jeremy Piven'ın hareket ve mimikleri gerçekten oyuncu üstü bir performans. 10-20 sezon görmüş diziler var ve keşke bu da onlardan biri olsaydı diye iç geçirdim. Kesinlikle belirli bir süre sonra bir tur daha izleyeceğim.
error_outline
4 yıldan fazla önce
EsraG. profil fotoğrafı
EsraG.
Bitirirken en çok üzüldüğüm dizilerden birisi oldu Entourage. Birbirinden eğlenceli karakterlere sahip, su gibi akıp geçen 25-26 dakikalık bölümleriyle favorilerim arasına çoktan girdi. Ari Gold, Johnny Drama, Lloyd ve daha sayamayacağım o kadar başarılı karakteri var ki her biri için spin-off çekilse oturur izlerim. Kısacası eğlenceli dizi arayışındakilere şiddetle tavsiye edilir.
error_outline
neredeyse 6 yıl önce
AriGold profil fotoğrafı
AriGold
Çok renkli karakterlere ve muhteşem Ari Gold'a sahip olan keyifli dizi. Şöyle eğlenceli, rahatlatan bir dizi istiyorum diyenlere duyurulur.
error_outline
yaklaşık 8 yıl önce