Eung-dab-ha-ra 1988 (Answer Me 1988) (2015 - 2016)

Eung-dab-ha-ra 1988 (2015 - 2016)Answer Me 1988

Puan 9.3 / 10
Senin Puanın
Dil
Korece
Ülke
Güney Kore
Süre
90 dakika
Son bölüm
15
0
20
17
Aaisha profil fotoğrafı
Aaisha
sen nasıl samimi ,tatlı,tekrar izlenilesi,her saniyesinden keyif alınan,bitmesin istenen,bütün kahramanları sevdiren,aile sıcaklığını insanın damarlarına kadar hissettiren,bütün duyguları dolu dolu yaşatan...ya sen senn ne güzel diziydin öylee... 😍💖
error_outline
neredeyse 5 yıl önce
Seda.. profil fotoğrafı
Seda..
80 lerde yaşamış biri olarak bu diziye bayılmamam mümkün değildi ve öyle de oldu. yaşayanlar bilir günümüzde yitirilen değerlerin aksine o dönemlerde olan saf ve tertemiz duygular, o sıcacık komşuluk ilişkileri, mahalle arkadaşlıkları, aynı sokakta yaşanan ilk aşklar.. hepsi tüm gerçekliğiyle bu dizide vardı. aslında dizi çok keyifli ama ben çok ağladım. bu dizinin dram olmasından değil de ustaca kullanılan her bir eşya her bir diyalog bana özlediğim şeyleri hatırlattı hep ve dizi bitene kadar bayağı duygulu anlar yaşadım. kısa dizi candır diyen ben buna doyamadım keşke bi 50-60 bölüm olsaydı dedim. hele son bölümde bi sahne var ki bi insan her izlediğinde kahkahaya mı boğulur, aklıma geldikçe bile gülüyorum :)) (mine malum sahne gece gece kopmuştum hani) oyunculuklar harikaydı, anneler babalar bu kadar mı tatlı karakterler olur.. bak yine özlemim depreşti :) yaşınız biraz varsa bu diziyi izlemeden geçmeyin..
error_outline
5 yıldan fazla önce
Mine.Ce profil fotoğrafı
Mine.Ce
Bu kadar sıcak bir diziyle karşılaşacağımı ummuyordum doğrusu başlarken. Hiç bir bölümü hiç bir şekilde sıkılmadan izledim. Hem de bölüm süreleri alışık olduğumuzun dışında çok uzun olmasına rağmen :)) Kendinizden çok şey bulabilirsiniz. Hele bir de 80 ve 90 ları yaşadıysanız bayılırsınız zaten. Sıcacık duygular aktı içimden izlerken. Müzikler beni o günlere götürdü, herkesi ortak etmek istedim duygularıma :)) Lütfen izleyin, iyi seyirler...
error_outline
5 yıldan fazla önce
SuaY profil fotoğrafı
SuaY
Uzuuun zamandır böyle güzel bir kore dizisi izlemedim. Tadı damağımda kaldı. Hiç bitmesin istedim. Eskilere olan özlemim depreşti yangına körükle geldi bu dizi. -.- Analog devrinden dijital devrine geçmiyecektik. Kim getirdiyse bizi buraya geri bıraksın aldığı yere..
error_outline
5 yıldan fazla önce
rabitt profil fotoğrafı
rabitt
reply serisinin en komiği ve en samimisi izlerken hem gülüp hem de hüngür hüngür ağladığım bir dizi , herkese tavsiye ederim!!
error_outline
yaklaşık 6 yıl önce