Eung-dab-ha-ra 1988 (Answer Me 1988) (2015 - 2016)

Eung-dab-ha-ra 1988 (2015-2016)
Answer Me 1988

Bölümler
Puan Like 9.4 / 7 kullanıcı
Senin Puanın
Ülke
Güney Kore
Son bölüm
starch Dizi 1988 yılında Seul'de bir mahallede geçiyor. Aynı sokakta yaşayan beş ailenin hayatını konu alıyor. Konusu farklı olsada Reply 1997 ve Reply 1994 dizileri ile aynı formatı.paylaşıyor.

Yorumlar

Aaisha profil resmi
Aaisha
sen nasıl samimi ,tatlı,tekrar izlenilesi,her saniyesinden keyif alınan,bitmesin istenen,bütün kahramanları sevdiren,aile sıcaklığını insanın damarlarına kadar hissettiren,bütün duyguları dolu dolu yaşatan...ya sen senn ne güzel diziydin öylee... 😍💖
1 yıl önce
Seda.. profil resmi
Seda..
80 lerde yaşamış biri olarak bu diziye bayılmamam mümkün değildi ve öyle de oldu. yaşayanlar bilir günümüzde yitirilen değerlerin aksine o dönemlerde olan saf ve tertemiz duygular, o sıcacık komşuluk ilişkileri, mahalle arkadaşlıkları, aynı sokakta yaşanan ilk aşklar.. hepsi tüm gerçekliğiyle bu dizide vardı. aslında dizi çok keyifli ama ben çok ağladım. bu dizinin dram olmasından değil de ustaca kullanılan her bir eşya her bir diyalog bana özlediğim şeyleri hatırlattı hep ve dizi bitene kadar bayağı duygulu anlar yaşadım. kısa dizi candır diyen ben buna doyamadım keşke bi 50-60 bölüm olsaydı dedim. hele son bölümde bi sahne var ki bi insan her izlediğinde kahkahaya mı boğulur, aklıma geldikçe bile gülüyorum :)) (mine malum sahne gece gece kopmuştum hani) oyunculuklar harikaydı, anneler babalar bu kadar mı tatlı karakterler olur.. bak yine özlemim depreşti :) yaşınız biraz varsa bu diziyi izlemeden geçmeyin..
neredeyse 2 yıl önce
Mine.Ce profil resmi
Mine.Ce
Bu kadar sıcak bir diziyle karşılaşacağımı ummuyordum doğrusu başlarken. Hiç bir bölümü hiç bir şekilde sıkılmadan izledim. Hem de bölüm süreleri alışık olduğumuzun dışında çok uzun olmasına rağmen :)) Kendinizden çok şey bulabilirsiniz. Hele bir de 80 ve 90 ları yaşadıysanız bayılırsınız zaten. Sıcacık duygular aktı içimden izlerken. Müzikler beni o günlere götürdü, herkesi ortak etmek istedim duygularıma :)) Lütfen izleyin, iyi seyirler...
neredeyse 2 yıl önce
SuaY profil resmi
SuaY
Uzuuun zamandır böyle güzel bir kore dizisi izlemedim. Tadı damağımda kaldı. Hiç bitmesin istedim. Eskilere olan özlemim depreşti yangına körükle geldi bu dizi. -.- Analog devrinden dijital devrine geçmiyecektik. Kim getirdiyse bizi buraya geri bıraksın aldığı yere..
neredeyse 2 yıl önce
rabitt profil resmi
rabitt
reply serisinin en komiği ve en samimisi izlerken hem gülüp hem de hüngür hüngür ağladığım bir dizi , herkese tavsiye ederim!!
2 yıldan fazla önce

Eung-dab-ha-ra 1988 dizisini beğenenler

Eung-dab-ha-ra 1988 dizisi hakkında ilgi çekici içerikler