Falling Skies (2011 - 2015) afişi

Falling Skies (2011-2015)

Bölümler
Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Yapımcı
Ülke
ABD
Süresi
42 dakika
Son bölüm
ozlemckaya TNT, Steven Spielberg 'ün yeni bilim kurgu dizisine imza atıyor. Bu yeni dizi, kanalın The Closer ve Men of a Certain Age dizilerinden sonra en çok tutulan dizileri arasında yer almaya aday gösteriliyor. Dizi, dünyayı yakıp yıkmaya çalışan uzaylılara karşı verilen savaşı konu ediniyor. Uzaylılar, aşırı derecede güçlü ve ileri düzeyde teknolojik aletlere sahiptir. Boston tarih profesörü olan Noah Wyle (E.R) ise, dizi de uzaylıları yenmek için stratejik planlar yapmaktadır. Dizinin yapımcılığını Steven Spielberg, Tha Pacific ve Justified dizilerinden tanıdığımız Graham Yost, Mark Verheiden ( Battlestar Galactica) ve Greg Beeman (Smallville) üstleniyor. Dizinin senaryosu ise Oscar ödüllü Saving Private Ryan'ı yazan Robert Rodat tarafından kaleme alınıyor.

Yorumlar

szymek profil resmi
szymek
Vakit öldürmek amacıyla başladığım ama sonradan beni içine çekip 4 sezonu bir kaç günde bitirten bir diziydi. 5.sezonun son bölümüne kadar her şey çok iyiydi ama Final bölümü ne yazık ki vasattı. Süper ilerleyip berbat final yapan diziler kategorimde Merlin ve Lostun ardından 3.sıraya yerleşti.
2 yıl önce
TARIK59 profil resmi
TARIK59
dizi final yaparak bitti.
2 yıldan fazla önce
UNALILK profil resmi
UNALILK
Güzel bir dizi olmuş. Gayet de sürükleyici. 5. sezona kadar geldim. Galiba keşke bitmese diyeceğim...
2 yıldan fazla önce
Wishniakro profil resmi
Wishniakro
5. ve son sezonu izlicez 2015 de, genel konusu bilindikdi ama karekterlerin özelliklerinin izlenmeğe değer ayrıca dizinin bitmesiyle Noah Wyle The Librarian filminin dizisine başlıcak buda epeydir yapsalarda izlesek dediğimiz dizilerdendi.
3 yıl önce
ZEYOVIC profil resmi
ZEYOVIC
Güzel bir dizi. revolutiondan biraz çalmışlar sanki ama karakterler gerçekten çok başarılı. ilk 3 sezon güzel 4.sezon da biraz sıkmışlar sanki
3 yıldan fazla önce

Falling Skies dizisini beğenenler

Falling Skies dizisini içeren raflar

Falling Skies dizisi hakkında ilgi çekici içerikler