Fi (2017 - 2018)

Fi (2017 - 2018)

Puan 7.6 / 10
Senin Puanın
Etiketler Uyarlama, Psikoloji, Gerilim
Dil
Türkçe
Ülke
Türkiye
Süre
60 dakika
Son bölüm
136
11
425
14
serkan2335 profil fotoğrafı
serkan2335
Çok kaliteli,Sıkı ve Oyuncu kadrosu mükemmel bir dizi.Dizideki en güzel olaylarda psikoljik savaş ve isimlerin oturması.Can manay.Duru Durulay
error_outline
5 ay önce
MeKa profil fotoğrafı
MeKa
İki yıl gibi uzun bir süredir dizi film namına hiçbir şey izlememiştim. O kadar iyi geldi ki.. Keşke apar topar bitirilmeseymiş, yazarına bir miktar sinirlendim bu yüzden. Oyuncu seçimi başarılı, oyunculuklar da aynı ölçüde iyi. Sevmediğim Serenay'ı bile sevdim, bu kadına sevimsiz yırtıcı roller yakışıyor. Sadece ilk birkaç bölümde hikaye çok zorlama gelmişti özellikle Can Manay karakterinin aşırılığı ama zamanla yerine oturmaya başladı o da. Son olarak içerisinde Sadık Murat Kolhan gibi bir karakteri barındıran dizidir, sırf bu sebepten bile defalarca izleyebilirim. Her "İnsan İnsan" dinlediğimde aklıma Özge'ye kollarını açışı geliyor, ne de güzel seviyordu iki gözümün çiçeği.
error_outline
2 yıldan fazla önce
.SimS. profil fotoğrafı
.SimS.
Uzun uzun zamandır izlediğim en iyi Türk dizisiydi gerçekten çok sürükleyeci çok iyi senaryosu olan ve oyuncuların döktürdüğü bir yapım. İzlenmesi gereken bir Türk dizisi gerçekten çok iyi 🤞🏽
error_outline
neredeyse 3 yıl önce
phoebe profil fotoğrafı
phoebe
Sürükleyiciydi, oldukça beğendim. Oyuncular karakterlerine cuk oturmuş. Kaliteli bir yapım olduğu ilk bölümünden itibaren belli.
error_outline
3 yıldan fazla önce
hezarfen profil fotoğrafı
hezarfen
son dönem Türk dizilerine göre oldukça üst seviyede bir yerlerde olduğunu düşünüyorum.Azra kohen'nin egosu ağır basmasaydı keşke dizi aceleyle bitirilmiŞ.Kitaplara göre dizinin hikayesi çok daha iyiydi. oyunculuklarda çok iyiydi serenay şaşırttı
error_outline
yaklaşık 4 yıl önce
Hamkon profil fotoğrafı
Hamkon
Film rahat olacam diye cok konu dışına çıktı. Abarttılar. Tamam rahat ve relax olunsun, herkes bunu istiyor ama yapılan işler saçmalama derecesine geldi. Bence oyuncular bile bu durumdan şikayetcidir. Ozan Güven'e değinmeden gecemem adam tam bir oyuncu Cem Yılmaz'ın golgesinden çıkması lazım artık.
error_outline
yaklaşık 5 yıl önce
ecemcelikkol profil fotoğrafı
ecemcelikkol
İlk üç bölüm benim de beğendiğim bir diziydi ama sadece üç bölüm sürdü o beğeni. İnternet dizisi olması, özgür bir platform gerçekten desteklediğim bir iş ama dizideki saçmalıklara o kadar sinir olarak izledim ki. 2. sezonunu kesinlikle izlemeyeceğim. Bu dizi yerine izlenebilecek çok daha iyi yapımlar var bence.
error_outline
yaklaşık 5 yıl önce
Hollyy profil fotoğrafı
Hollyy
Uzun bir aradan sonra Fi ile yerli dizi izlemeye tekrardan basladigim ve izlerken pisman olmadigim ask, tutku, hirs arzularin harmanlanmasiyla ortaya cikan dizidir.Oyunculuklarda guzeldi Ozan Güven oyunculugu mükemmeldi Can Manay karakterine arasira (cogunlukla) sinir oldum kendi isine baksana demekten kendimi alamadim :) Serenay olmasada olurmus baska biride Duru karakterini gayet guzel oynayabilirdi ve tabiki Mehmet Günsür ile Berrak ın hastasi oldum :)
error_outline
5 yıldan fazla önce
slymndgn profil fotoğrafı
slymndgn
Tutkunun peşinde koşanların ,yanma pahasına ateşe uçanların ve acıdan geçerek süregelen yaşama karşı dik duranların hikayesi..
error_outline
5 yıldan fazla önce