Friends (1994 - 2004)

Friends (1994-2004)

Puan 9.3 (58 kullanıcı)
Senin Puanın
Etiketler Komik, Romantik, Huzur
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
22 dakika
Son bölüm
1082
18
2030
312
berrn profil resmi
berrn
Hatırlıyorum da hemen bitmesin diye son 10 bölümü 1 ayda izleyip finalinde de ağlamıştım.. hey gidi be!
report_problem
6 ay önce
Ned profil resmi
Ned
Hepsi birbirinden tatlı birbirinden bambaşka karakterler. Aralarındaki arkadaşlığın mükemmelliği. Kaç ayıma çerez ve kahkaha oldunuz. İyi ki bu diziyi izlemişim. Phoebe ve Joey, sizleri kalplerime kazıdım. *-*
report_problem
6 ay önce
Ned profil resmi
Ned
Çok özleyeceğim...
report_problem
6 ay önce
sezgo profil resmi
sezgo
Hala hala hala inanamiyorum, son sezonu yavas yavas izleme karari almama ragmen iki gunde bitmesine mi en iyi 6 arkadasimi kaybetmis gibi hissetmeme mi, yok yok yok sigdiramiyorum cumlelere, ne denir bilmiyorum her dizi bitirtmiyor kendisini, bazisi memnun etmiyor belki sonunda, ama sanirim friends en buyuk istisna her konuda, hicbir elestiri yapamiyorum. Tek tesellim oda arkadasimin da baslamasina sebep olusum, en azindan hic aklimda yokken o jenerigi ve guzel eglenceli replikleri tekrar duyma firsatim olucak. Boyle bir seye bile mutlu olmami saglayan bir dizi oldu friends.

When it hasn't been my day, my week, my month, or even my year, but they were there for me.
report_problem
2 yıldan fazla önce
Haticeozkrn profil resmi
Haticeozkrn
Ilk kez 1 yıl once izleyip onun üstüne 3 kere daha izlediğim,mükemmel dizi denince akla gelen en mükemmel dizi. keske hiç bitmeseydi ?
report_problem
neredeyse 3 yıl önce
Jackup profil resmi
Jackup
Neden bu zamana kadar izlemedim ki diye kendime kızdım başladığımda, izlerken de bitmesin istedim ve bittikten sonra hüzünlü bir boşluk hissettim. Mükemmel bi diziydi gerçekten.
report_problem
3 yıl önce
phoeniks profil resmi
phoeniks
O kadar zaman erteledim ama kaçınılmaz son bir devrin kapanışı çok mutsuzum bitti. Büyük bir eksiklik hissediyorum :(( Bu diziyi kardeşimin tavsiyesi üzerine başlamıştırm çok teşekkür ediyorum ❤
report_problem
3 yıldan fazla önce
Biryudumviski profil resmi
Biryudumviski
Her bölümünde kahkahalara boğup kendini bu kadar sevdiren son bölümü ile böyle hüzünlendiren bir dizi daha bulacak kadar şanslı olduğumuzu düşünmüyorum. 'kahve içelim mi ?'
report_problem
3 yıldan fazla önce
sinemasal profil resmi
sinemasal
hayatimdaki en eğlenceli bir ayı yaşatan bu diziyi uğurlarken uzulmemek elde değil.. bu diziye başlamama vesile olan şey burda yapılan yorumlardır.. herkese ayrı ayrı teşekkürlerimi sunmak istiyorum..
report_problem
3 yıldan fazla önce
phoebe profil resmi
phoebe
Tüm yaşamdaki en güzel şeylerden biri kesinlikle!!! Defalarca her bir sezonunu izledim, bıkmadan gene izlerim. Samimiyet, dostluk, komedi... Hepsi bu dizide fazlasıyla var, izlerken dünyadan soyutlayan mucizevi bir dizi. MUH TE ŞEM !!!
report_problem
neredeyse 4 yıl önce
Mine.Ce profil resmi
Mine.Ce
Birkaç gün önce 10 koca sezonu bitirdim. Şimdi biraz zaman geçsin üzerinden tekrar başlarım düşüncesindeyim. Kafamda karakterlerle ilgili sıralamalar yapıyorum, zaman zaman aklıma gelen sahnelere gülüyorum, bir yakınım çok uzaklara gitmiş gibi hissediyorum :(( Sen 22 yıl önce bir dizi çek, 2016'da bile insanlar hala ağızlarının suyu aka aka izlesinler, işte başarı bu...bugüne kadar izlediğim Sit-comların en başarılısı...İzlemeyenler çok şey kaybediyorsunuz, hemen 1-2 bölümle başlayın , sonra konuşalım :))
report_problem
neredeyse 4 yıl önce
Haticeozkrn profil resmi
Haticeozkrn
hiç bitmeyecekmiş gibiydi...
report_problem
neredeyse 4 yıl önce
eminuk profil resmi
eminuk
Ne diziymiş be ! Çerez gibi gidiyor yeminle. "Ne varmış bu dizide bu kadar abartilacak, bir görelim bakalim " diye başladım, şimdi diziyi izlemek için yemeden içmeden kesilip, uykusuz kalabilirim. Sit-com bir din olsaydı, bu dizi kesinlikle o dinin tanrısı olurdu. İşte ben de abarttim, ama olsun pişman değilim.
report_problem
4 yıl önce
ecemcelikkol profil resmi
ecemcelikkol
Friends maceramın sonuna gelmiş bulunmaktayım. Birkaç güzel şey söylemeden geçemeyeceğim. Son sezonu o kadar uzun sürede izledim ki kıyamadım hiç son bölümlere. Friends izlemek onların 10 yıl süren maceralarına ortak olmak, kimin hangi olaylara nasıl tepki vereceğini tahmin edebiliyor olmaktı. 10 sezonu kahkahalarla izleyip, son bölümde gözyaşlarına boğulmaktı. Friends izlemek o 6 kişilik ailenin +1 i olmaktı.Son olarak I’ll be there for you. ‘Cuz you’re there for me too.
report_problem
4 yıl önce
SuaY profil resmi
SuaY
Neden neden neden bitti. Bunu bana nasıl yaparlar. Kendimi haksızlığa uğramış hissediyorum. Oynasaydınız işte ölene kadar :/ Özliyecem sanırım.
report_problem
4 yıl önce