Gin no Saji (Silver Spoon) (2013)

Gin no Saji (2013)
Silver Spoon

Bölümler
Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Etiketler Animasyon, Huzur, Komik
Ülke
Japonya
Süresi
22 dakika
Son bölüm
Philosophy Ailesinden ayrı yaşamayı isteyen Yugo Hachiken, yatılı olan Oezo Tarım Lisesi'ne kaydolur. Hangi okula girerse girsin çalışkanlığı ile hiçbir yerde sorun yaşamayacağını düşünen Yugo yanılıyordur. Şehirde büyümüş biri olan Yugo, bu zorlu tarım hayatıyla acaba nasıl başa çıkacaktır?

Fragman bulunamadı.

Yorumlar

Philosophy profil resmi
Philosophy
İzlediğim anime diziler arasında favorilerim arasına giren keyifli ve başarılı bir anime diziydi. Aynı anda güldüren, hüzünlendiren, güzel mesajlar vereceğini hepsinin bir arada olacağını düşünmemiştim. Hachiken'i ve deli dolu arkadaşlarını çok sevdim. Dikkatimi çeken noktalardan biriside Japonya'nın eğitim sistemi. Keşke o tarım lisesindeki eğitim, öğretim ve meslek edindirme, bakış açısı bizim eğitim sistemimizde olsa diye imrenmedim bile değil. Listenizdeyse ertelemeden mutlaka izlemenizi tavsiye ederim. Hem keyif alın hem de mesajları almaya ihmal etmeyin.. İzleme önerisi olarak tavsiye eden, izlerkende eşlik ettikleri için Suay'a ve Aaisha'ya teşekkür ederim. :)
10 ay önce
Aaisha profil resmi
Aaisha
İlk deneyimim olmasa da serice izleyip bitirebildiğim bi anime kendisi. Hachiken, Mikage,Tokiwa, Tomako, Icchan en sevdiğim karakterlerdi ama her birinin animeye kattıklarını ve felsefelerini es geçemeyeceğim. Ayrı ayrı bir değer hepsi. Büyükanne ve müdür başta olmak üzere...Çok keyif aldım:)) izlememde direten ve bana eşlik eden SuaY 'a ve sonradan aramıza katılıp eğlencemize ortak olan Philosophy 'e teşekkürler:))
10 ay önce

Gin no Saji dizisini beğenenler

Gin no Saji dizisi hakkında ilgi çekici içerikler