Goong (Imperial Household) (2006) afişi

Goong (2006)
Imperial Household

Bölümler
Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Etiketler Dram, Romantik, Komik
Ülke
Güney Kore
Süresi
60 dakika
Son bölüm
starch Düşlerimin Prensi // Dizi, 1911'deki Japon işgaline kadar Kore'yi yöneten ve bu kuşatmadan sonra bir daha kendini toparlayamayan Kore'nin son kraliyet ailesi model alınarak hazırlanmıştır. Dizi Kral'ın hastalandığı haberiyle başlar. Kral'ın her an ölebileceği düşüncesiyle veliaht prens Shin'e bir eş bulmak gereklidir. Shin, balerinlikle uğraşan Hyorin'e evlenme teklif eder ama Hyorin balerin olmayı daha çok istediğini söyleyerek onu reddeder. Bunun üzerine Shin, daha önce verilmiş bir sözün üzerine Chae-kyong adında bir kızla evlenmek zorunda kalır... Chae-kyong'un saray yaşamına alışma süreci, diğer kral adayı Yul'un da İngiltere'den gelmesiyle olaylar içinden çıkılmaz bir hal alacaktır... TR dublajlı izlemek mümkündür.

Fragman bulunamadı.

Yorumlar

starch profil resmi
starch
Canlı renkli, zengin dekor ve aksesuarla cıvıl cıvıl, pırıl pırıl bir gençlik dizisi. Dublajlısı benim açımdan iyi oldu. Bahçeleri, çiçekleri göz alıyor. 10. Bölümde Prens William var.
2
1 ay önce
mervyazc profil resmi
mervyazc
Çok güzeldi, fazlasıyla güldüren ve heyecanlandıran arada bir ağlatan bazen sinirlendiren ve en çokta acaba bizim karşımıza da böyle bir prens çıkar mı dedirten dizi :)
0
11 ay önce
Mervealucard profil resmi
Mervealucard
Her izlediğimde çok keyif aldığım ve beni az ağlatmayan bir diziydi...
1
neredeyse 2 yıl önce

Goong dizisini beğenenler

Goong dizisi hakkında ilgi çekici içerikler