Gooreumi Geurin Dalbit (Love in the Moonlight) (2016)

Gooreumi Geurin Dalbit (2016)
Love in the Moonlight

Bölümler
Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Etiketler Dram, Romantik, Komik
Ülke
Güney Kore
Son bölüm
cinema.colic Hong Ra-On (Kim You-Jung), erkek kılığına girerek kadın olduğunu gizler ve erkeklere kadınlarla olan ilişkileri hakkında öğütler verir. Bir müşterisi için yazdığı bir aşk mektubunun aracılığıyla Veliaht Prens Hyomyeong (Park Bo-Gum) ile karşılaşır. Hong Ra-On, ne onun Veliaht Prens Hyomyeong olduğundan ne de Veliaht Prens Hyomyeong, Hong Ra-On’ın bir kadın olduğundan habersizdir. Veliaht Prens Hyomyeong, Hong Ra-On’a karşı ilgi duymaya başlar.

Yorumlar

starch profil resmi
starch
İdealist bir veliaht prensle, erkek kılığında yaşamak zorunda olan bir kızın romantik -kimi zaman hüzünlü öyküsü- Beğendim.
5 ay önce
PaRaNoYa7 profil resmi
PaRaNoYa7
Bu aralar ilginç bir şekilde üst üste denk gelip izlediğim aynı çizgide ilerleyen 3. dizi. Benim de izlediğim ilk tam tarihi dizim. Konu olarak diğer diziler gibi dallandırıp budaklandırmadıklarına ayrı bir sevindim. 18 bölüm olmasına rağmen dizinin finalini ben çok özensiz buldum. Yani herşey aşırı hızlı gelişti filan. Son 3 bölümde finaldeki olaylara daha güzel zemin hazırlanabilirdi sanki. Yine de izlerken sıkılmadığım dizilerden oldu. Park Bo-Gum zaten kızların dikkatini ister istemez çekiyor ama ben Kim You-Jung'dan biraz bahsetmek istiyorum. 99 doğumlu olan Kim You-Jung'u daha önce Angry Mom dizisinde izlemiştim. Orada pek dikkatimi çekmemişti ama bu dizide ekranda resmen ay gibi parlıyordu hatun. Gerçekten çok duru bir güzelliği var. Özellikle yaşı itibariyle de estetiksiz olduğunu tahmin ediyorum ki bu kendisi için bence çok büyük bir artı. İlerleyen dönemlerde kendisini birçok başarılı projelerde izleyeceğimize eminim.
1 yıldan fazla önce

Gooreumi Geurin Dalbit dizisini beğenenler

Gooreumi Geurin Dalbit dizisi hakkında ilgi çekici içerikler