Gotham (Gotham: Rise of the Villains) (2014 - 2019)

Gotham (2014 - 2019)Gotham: Rise of the Villains

Puan 8.3 / 10
Senin Puanın
Yapımcı
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
42 dakika
Son bölüm
390
11
841
275
burcudrn profil fotoğrafı
burcudrn
Güzel geçmiş 5 sezonun ardından çok iyi bir finaldi. Cidden çok beğendim. Hızlı başladı hızlı bitti. Tavsiye edilir.
error_outline
1 yıldan fazla önce
Arcadia profil fotoğrafı
Arcadia
Destansı uzunlukta düşüncelerimi paylaşabilirim bu dizi için, ama keskin bir headshot yapmak istiyorum. '' Bir dizi nasıl her sezon üstüne koyar, nasıl bağlı olduğu evrene bu kadar hakim olabilir ve ciddi anlamda kendini hiç bozmadan tadında bir final yapar.. Gotham bunun en başarılı örneklerinden ''
error_outline
neredeyse 3 yıl önce
BlaCkMyTh profil fotoğrafı
BlaCkMyTh
Nereden başlasam ne desem az kalır bu birbirinden harika 5 sezon için. Bu kadar iyi anlatım, bu kadar iyi işleniş şahsen ben doyamamış olsam da, zamanında bir final ve ardında buruk bir heyecan ile bitti sonunda :((( son iki bölümde bozmuşlar sanki desem de, biraz aceleye getirmişler, sıkıştırma bölümler olmuş desem de final bölümü ile bir kez daha tüyleri diken diken etmeyi başardılar. Ayrıca şu beğenmeyen 8 kişiyi çok merak ediyorum. BATMAN evrenine ne kadar hakimler ve ne derece seviyorlar da beğenmediler. Neyse, şimdi bunun üzerine de film serisi tekrardan izlenip bir cila atılır. Ama bir daha bu kalitede dizi zor yapılır, özletecek kendini GOTHAM...
error_outline
yaklaşık 3 yıl önce
Brook profil fotoğrafı
Brook
Batman filmlerinden daha başarılı bulduğum bir dizi. 4 sezonu da izledim. Gerçekten sevdim bu diziyi. DC bu dizi işlerini güzel yapıyor kesinlikle. Kötü karakterlerin hepsi birbirinden ilgi çekici. James Gordon, Bruce Wayne, Alfred, Harvey Bullock, Oswald (Penguin), Barbara, Butch, Tabitha, Edward Nygma, Jerome (Joker), Selina Kyle (Cat) ... Gerçekten O bildiğimizi karakterin küçüklüğü, yaşadığı tecrübeler, başına gelenlerin yanı sıra, adaleti sağlama çabası içinde bir adam ve arkadaşı, Gordon muhteşemdi. Ama oyunculuk kısmında Penguen en iyisiydi. Ne diyebilirim ki, Her yönüyle harika bir dizi.
error_outline
neredeyse 4 yıl önce
pinkbutterfly profil fotoğrafı
pinkbutterfly
atmosferiyle, oyuncularıyla, her şeyiyle on numara bir dizi.. batmandan öncesini anlatması diziyi daha çekici hale getirmiş.. dizideki kötü karaktere bile gıcık olamıyorsun o derece yani, özellikle penguen çok tatlı :)
error_outline
5 yıldan fazla önce
SNOWS profil fotoğrafı
SNOWS
Çok güzel işlenmiş konusu . İlk başlarda Batmani falan beklemeyin konu geçmişi anlatıyor . Her bölümde farklı bir aksiyon var . Joker karakteri kanaatimce farklı bir sezonda işlenecek .
error_outline
6 yıldan fazla önce
Ricky.McFloyd profil fotoğrafı
Ricky.McFloyd
Eğer düzgün işlenebilirse kullanabilecekleri inanılmaz karakterler var. Batman'in yaşıt rakiplerinin küçük oluşu biraz sorun daha Joker falan göremedik ki en çok beklediğim karakterlerden biri ve ya Harley Quinn.Onun dışında Dark Knight'ta malesef göremediğimiz Penguen şuana kadar dizinin en ilgi çeken oyuncusu ve oldukça başarılı da oynuyor. Falcone ve Maroni'de iyi yansıtılmış zira Batman'den önce Gotham'ı elinde tutan iki mafya babası. Gotham'ın karanlık yapısınında çok çok iyi yansıtıldığını dş,üşünüyorum görsel olarak. Benim gibi Batman hayranları için çok iyi bir seri ve senaristlerin hüneriyle çok çok daha iyi yerlere gelebilir.
error_outline
7 yıldan fazla önce
Ricky.McFloyd profil fotoğrafı
Ricky.McFloyd
İlk bölümü izledim ve dizi bence çok iyi bir başlangıç yapmış. Gotham'ın havası çok başarılı yansıtılmış. Çizgi roman üzerinden giderlerse uzun bir seri olabilir çünkü sinemada da göremediğimiz çok enteresan ve ilgi çekici karakterler var. Umarım hepsine biraz zaman ayırırlar. Benim gibi Batman hayranı olanlar için (ki hayranı olduğum tek süper kahramandır) çok yüksek bir seyir keyfi olacağı kanaatindeyim.
error_outline
7 yıldan fazla önce
CagoTR profil fotoğrafı
CagoTR
batman'in öncesini anlattığı için bilmesen daha iyi aslında daha çok zevk alırsın. Diziden sonra batman izlersin taşlar yerine cuk oturur. Şimdi biz batmani biliyoruz diye dizide bazı şeyleri sorguluyoruz işte yok joker nerde yok joker batmanle yaşıttı küçüktü falan diye efsaneler dolaşıyo etrafta en iyisi bilme kafan berrak sıfırdan izler.
error_outline
7 yıldan fazla önce
okandemirel profil fotoğrafı
okandemirel
batman'in hikayesini çok iyi bilmeyen biri için tavsiye edilebilir mi?
error_outline
7 yıldan fazla önce
XieXie profil fotoğrafı
XieXie
hemen başlayın
error_outline
7 yıldan fazla önce
.SimS. profil fotoğrafı
.SimS.
ilk 3 bölümü etkileyici ve güzel bölüm ilerledikçe kalitesini arttırırsa çok daha güzel olacaktır
error_outline
7 yıldan fazla önce
Gunner316 profil fotoğrafı
Gunner316
Güzel Başlangıç Yaptı Devamı Gelir İnşallah
error_outline
7 yıldan fazla önce
Poker profil fotoğrafı
Poker
Batmandaki gerçek Gothamın halini görmek istiyorsanız bu diziyi kesinlikle izleyin.
error_outline
7 yıldan fazla önce
TheDarkKnight profil fotoğrafı
TheDarkKnight
gayet başarılı
error_outline
7 yıldan fazla önce