Gotham (2014- ) afişi

Gotham (2014- )

Bölümler
Süresi
42 dakika
Son bölüm
Ricky.McFloyd DC Comics’in ünlü kahramanı Batman’in şehri olarak bildiğimiz Gotham’ın, Batman'den öncesini anlatacak dizi; Polis Departmanı’nda çalışan James Gordon’ı merkezine alacak. Bruce’un Batman’e dönüşme yolculuğuna eşlik edecek Gordon, şehirdeki pek çok kötü adamla da mücadele edecek. Ayrıca Penguen, Kedi Kadın, Bilmececi ve Zehirli Sarmaşık gibi Batman evreninin birçok ünlü karakteri; gençlik halleriyle Gotham’da arz-ı endam edecek!

pembekelebek profil resmi
pembekelebek
atmosferiyle, oyuncularıyla, her şeyiyle on numara bir dizi.. batmandan öncesini anlatması diziyi daha çekici hale getirmiş.. dizideki kötü karaktere bile gıcık olamıyorsun o derece yani, özellikle penguen çok tatlı :)
1
18 gün önce
SNOWSXYZ profil resmi
SNOWSXYZ
Çok güzel işlenmiş konusu . İlk başlarda Batmani falan beklemeyin konu geçmişi anlatıyor . Her bölümde farklı bir aksiyon var . Joker karakteri kanaatimce farklı bir sezonda işlenecek .
0
12 ay önce
Ricky.McFloyd profil resmi
Ricky.McFloyd
Eğer düzgün işlenebilirse kullanabilecekleri inanılmaz karakterler var. Batman'in yaşıt rakiplerinin küçük oluşu biraz sorun daha Joker falan göremedik ki en çok beklediğim karakterlerden biri ve ya Harley Quinn.Onun dışında Dark Knight'ta malesef göremediğimiz Penguen şuana kadar dizinin en ilgi çeken oyuncusu ve oldukça başarılı da oynuyor. Falcone ve Maroni'de iyi yansıtılmış zira Batman'den önce Gotham'ı elinde tutan iki mafya babası. Gotham'ın karanlık yapısınında çok çok iyi yansıtıldığını dş,üşünüyorum görsel olarak. Benim gibi Batman hayranları için çok iyi bir seri ve senaristlerin hüneriyle çok çok daha iyi yerlere gelebilir.
0
neredeyse 2 yıl önce
Ricky.McFloyd profil resmi
Ricky.McFloyd
İlk bölümü izledim ve dizi bence çok iyi bir başlangıç yapmış. Gotham'ın havası çok başarılı yansıtılmış. Çizgi roman üzerinden giderlerse uzun bir seri olabilir çünkü sinemada da göremediğimiz çok enteresan ve ilgi çekici karakterler var. Umarım hepsine biraz zaman ayırırlar. Benim gibi Batman hayranı olanlar için (ki hayranı olduğum tek süper kahramandır) çok yüksek bir seyir keyfi olacağı kanaatindeyim.
1
neredeyse 2 yıl önce
CagoTR profil resmi
CagoTR
batman'in öncesini anlattığı için bilmesen daha iyi aslında daha çok zevk alırsın. Diziden sonra batman izlersin taşlar yerine cuk oturur. Şimdi biz batmani biliyoruz diye dizide bazı şeyleri sorguluyoruz işte yok joker nerde yok joker batmanle yaşıttı küçüktü falan diye efsaneler dolaşıyo etrafta en iyisi bilme kafan berrak sıfırdan izler.
3
2 yıl önce
okandemirel profil resmi
okandemirel
batman'in hikayesini çok iyi bilmeyen biri için tavsiye edilebilir mi?
0
2 yıl önce
XieXie profil resmi
XieXie
hemen başlayın
0
2 yıldan fazla önce
.SimS. profil resmi
.SimS.
ilk 3 bölümü etkileyici ve güzel bölüm ilerledikçe kalitesini arttırırsa çok daha güzel olacaktır
1
2 yıldan fazla önce
Filmkopat profil resmi
Filmkopat
Güzel Başlangıç Yaptı Devamı Gelir İnşallah
0
2 yıldan fazla önce
Poker profil resmi
Poker
Batmandaki gerçek Gothamın halini görmek istiyorsanız bu diziyi kesinlikle izleyin.
3
2 yıldan fazla önce
TheDarkKnight profil resmi
TheDarkKnight
gayet başarılı
0
2 yıldan fazla önce

Gotham dizisini beğenenler

Gotham dizisini izlemek isteyenler

Gotham dizisini içeren raflar

Gotham dizisi hakkında ilgi çekici içerikler

^ En üste dön