Gwaenchanhah, Sarangiya (It's Alright, It's Love) (2014) afişi

Gwaenchanhah, Sarangiya (2014)
It's Alright, It's Love

Bölümler
Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Etiketler Gerçekçi
Ülke
Güney Kore
Son bölüm
starch It's Ok, This is Love // Jang Jae Yul, takıntı hastalığından muzdarip gizemli bir yazar ve radyo DJ'yidir. Ji Hae Soo ise Üniversite hastanesi psikiyatri bölümündeki ilk yılını huzur içinde geçirmektedir. Ameliyatlarla uğraşmamak için psikiyatri alanını seçmiştir. Fakat Jang Jae Yul ile tanıştıktan sonra hayatında büyük değişiklikler meydana gelir.

Yorumlar

Rainbow profil resmi
Rainbow
ÇOMMAL YEPPUDAAA :D Ya tüm ödülleri sonuna kadar hakediyor :) Çok keyif aldım ,çok da şey öğrendim bilhassa psikoloji alanına dair...Hem eğitici hem de eğlendirici <3 Sonundaki stres atma sahneleri muhteşemdi onların yanında olmayı diledim bi an (DOMATES SAHNESİ )Tavsiye eden arkadaşlara çok teşekkür ederim,ve tabi ki izlemeyenlere ben de tavsiye ederimmmm :)
1
25 gün önce
PaRaNoYa7 profil resmi
PaRaNoYa7
Gong Hyo Jin'i sanırım "Thank You" dizisinden sonra ilk defa tekrar izleyişim. Yıllar geçse de güzelliği baki kalmış. Jo In Sung ise "That Winter The Wind Blows" dizisinde bana çok donuk gelmişti ama burada rolünün altından başarıyla kalkmış. Ekibin geri kalan isimleri de aynı şekilde. Ortaya gayet eğlenceli izleyeni yormayan bir iş çıkarmışlar.Yaşadığımız bu dünyada hastanelerdeki delilerden tek farkımız ruhsal sorunlarımız olduğunda bunu kendi içimizde bir şekilde bastırabilmemiz sanırım. Her ne kadar dışarıdan sağlıklı görünsek de hepimizin ruhu az veya çok hasta bir şekilde. Ve aşk kiminin sebebi iken kiminin tedavisi durumunda bir olgu.
3
6 ay önce
M.Naci profil resmi
M.Naci
Nadiren kore dizisi izlerim ama gerçekten kaliteli iş çıkarıyorlar. Bu da izlediğim sayılı diziler arasında favorim. İzlemenizi tavsiye ediyorum :)
3
7 ay önce
starch profil resmi
starch
Harika bir ekip, harika bir iş çıkarmış ortaya. Konu, senaryo, oyuncu kadrosu, kaliteli yakın çekimler, hepsi nefisti. Ayrıca (Günümüzde kendinden daha aciz olana gösterilen şiddet bu kadar yaygınken, hepimizin başına gelebilecek olan) ruhsal hastalıklara olumlu bir bakış açısı getirdiğinden, her türlü övgüyü hak eden bir dizi olmuş.
6
1 yıl önce
starch profil resmi
starch
Dizidekilerin yarısı ruh hastası, yarısı terapist, bir kısmı da yazar. Daha 2 bölüm izledim, çok beğendim.
4
1 yıl önce

Gwaenchanhah, Sarangiya dizisini beğenenler

Gwaenchanhah, Sarangiya dizisi hakkında ilgi çekici içerikler