Gypsy (2017)

Gypsy (2017)

Puan 6.6 / 10
Senin Puanın
Etiketler Dram, Gerilim, LGBT
Yapımcı
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
51 dakika
Son bölüm
11
4
45
20
Philosophy profil fotoğrafı
Philosophy
Oldukça tutkulu, cüretkar bir gerilimiyle merakla izletiyor. Yavaş ilerleyen bir temposu olsa da diziye bu yakışmış. Çünkü her bölümde ve sonunda izleyiciye devam etmesi için cevaplar, sorular bir şeyler sunuyor. Devamı gelmesi gerekiyormuş. Ah keşke gelseymiş.
error_outline
10 ay önce
Melkor profil fotoğrafı
Melkor
Genel anlamda sıkıcı. Başlardaki temposu iki bölüm bile sürmüyor. Konu da sürekli tekrar içinde ve neredeyse finale kadar hiç ilerlemiyor. Varmak istedikleri yeri de sanırsam erken finalden dolayı tek bölüme sıkıştırdıklarından olay örgüsü hiç oturmuyor, çiğ bir senaryo kalıyor. Hiçbir yönünü de övemiyorum maalesef. Tavsiye de etmiyorum.
error_outline
3 yıldan fazla önce
Boddah profil fotoğrafı
Boddah
Psikolojik-gerilim türünde iyi bir seyirlik sunuyor bence bu dizi,ağır ilerleyen dizi sevmeyenlerin burun kıvarabileceğini düşünüyorum,kendinizi bu kategoriye koymuyorsanız eğer tereddüt etmeden bir göz atın derim.Cast seçimini oldukça başarılı buldum,her oyuncu oynadığı rolün hakkını veriyor ve rollerine yakışıyorlar,isimler doğru seçilmiş ve rolleriyle uyumlular.Tabi ki eğer bir Naomi Watts hayranıysanız sizi daha da çekecek bir dizi çünkü her zaman ki gibi tam kıvamında oynuyor.Devam etmesini çoook istediğim biri dizi,dilerim izlediğimiz son,bir sezon finalidir ve devamı gelir.Artı olarak dizi pek çekingen değil,kendisi cüretkar da :)
error_outline
5 yıldan fazla önce