Haideu, Jikil, Na (Hyde Jekyll, Me) (2015) afişi

Haideu, Jikil, Na (2015)
Hyde Jekyll, Me

Bölümler
Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Ülke
Güney Kore
Süresi
60 dakika
Son bölüm
starch Koo Seo-Jin (Hyun-Bin) iki farklı kişiliğe sahiptir. Kişiliklerinden biri Hyde gibi soğuk diğeri ise Jekyll gibi yumuşaktır. Bir harikalar diyarı tema parkında yöneticidir. Jang Ha-Na (Han Ji-Min) Harikalar Diyarında bir sirkte çalışmaktadır. Koo Seo-Jin sirki Harikalar Diyarı'ndan atmaya çalışır ve Jang Ha-Na kalmak için sirki yeniden düzenler. Bu arada, Jang Ha-Na, Koo Seo-Jin'e aşık olur.

Yorumlar

starch profil resmi
starch
Güzeldi de, ağır ilerlediğinden, sürekli tekrarlar ve geri dönüşler yaptığından, bana sıkıcı geldi. 10 bölüm de olsa yeterliymiş..
1 yıl önce
Insomniac profil resmi
Insomniac
İlk bölümler biraz ağır ilerlese de, devam ettikçe çok daha güzelleşen ve her bölüm sonu mini cümlelerle hoş bir ambiyans oluşturan güzel bir dizi. Psikolojik dizileri seven biri olarak oldukça beğendim. Özellikle Hyun Bin'in oyunculuğuna hayranım, keşke daha çok dizide rol alsa... Dipnot: Lütfen Kill me Heal me ile kıyaslanmasın, ikisinin arasında oldukça fark var...
1 yıl önce
starch profil resmi
starch
Pandora'nın en büyük hatası, "Pandora'nın Kutusu" gibi tehlikeli bir şeyin bu dünyada var olduğu gerçeğini bilmemekti..(6.bölüm sonu...)
1 yıl önce

Haideu, Jikil, Na dizisini beğenenler

Haideu, Jikil, Na dizisi hakkında ilgi çekici içerikler