Hwarang (Flower Knights: The Beginning) (2016 - 2017)

Hwarang (2016-2017)
Flower Knights: The Beginning

Bölümler
Puan Like 8.0 / 5 kullanıcı
Senin Puanın
Etiketler Tarih, Dram, Komik
Ülke
Güney Kore
Süresi
60 dakika
Son bölüm
starch Dizi, Silla Krallığı zamanında; o zamanın ”Flower Boys”ları (çiçek oğlan) olarak bilinen, iyi eğitim almış, güzel yüzlü, elit bir grup gencin 6. yüzyılda ‘hwarang’ olarak bilinen bir grup savaşçı olmalarını anlatıyor.

Fragman bulunamadı.

Yorumlar

Aaisha profil resmi
Aaisha
aferinn böyle sonuna dek içimizi eritecek yakışıklarla bol bol dizi yapın :D Soo Ho'yu keşfedelim bizdee ;) miss gibi diziydi yaa misss😍
8 ay önce
SuaY profil resmi
SuaY
Ben yapsam anca böyle günlüme göre olurdu. Hafif bana zıt düştüler tabi ama affediyorum :D gerçekten iyiydi son dakkasına kadar severek izledim. Kore son yıllarda bozulan imajını giderek düzeltiyor bana kalırsa. Yada talihim dönmeye başladı güzellerle karşılaşmaya başladım. İzleyin.
1 yıldan fazla önce
mervyazc profil resmi
mervyazc
Tarihi diziler ayrı bir güzel oluyor.Özellikle kıyafetleri ve dövüş sahnelerinde kılıç,ok görmek çok güzel.Gelelim dizimize:Oyuncuların hepsini sevdim,Hwarangları ayrı bir sevdim :D Bir karakteri tam kötü bir şekilde eleştirecekken onun yaşadıklarını ve görüşlerini öğrendiğinde o karaktere hak veriyorsun.Kimseden tam anlamıyla nefret etmiyorsun,dizinin en çok bu özelliğini sevdim.Keşke Hwaranların eğitimi daha zorlu olsaydı ve onların o çabasını daha çok seyretseydik,afişteki o savaşçı havasını hepsinde hissetmek isterdim.Hwarang'lar gibi güzel bir diziydi.Yer yer şaşırtan ve hüngür hüngür ağlatan iyi ki izlemişim dediğim bir dizi oldu.Ost'leri çok güzeldi.İzlemeyi düşünenler hemen izlesin...iyi seyirler :)
1 yıldan fazla önce

Hwarang dizisi hakkında ilgi çekici içerikler