Ibeon Saengeun Cheoeumira (Because This Is My First Life) (2017)

Ibeon Saengeun Cheoeumira (2017)
Because This Is My First Life

Bölümler
Puan Like 8.6 / 8 kullanıcı
Senin Puanın
Etiketler Romantik, Huzur
Ülke
Güney Kore
Son bölüm
elam18 Dizide, 30’lu yaşlardaki bekâr insanların hayat ile olan mücadelesi gerçekçi ve komik bir şekilde ele alınmaktadır.

Yorumlar

phoebe profil resmi
phoebe
Aslında 30lu yaşlarda olan 3 çiftin aşk hikayelerini izliyoruz aynı zamanda.Ben özellikle 7 yıldır sevgili olan çiftin arasında geçenleri çok merak ettim. Onların ilişkileri hararetlendiğinde bana göre dizi sürükleyici olmaya başlıyordu. Başrol çiftin ilişkileri gerçek hayatta karşılaşma olasılığı az bir durum. Üstelik erkek oyuncuda yaratılmak istenen değişik karakter enteresan ve birazcık gıcık bir kişilik başarıyla oturtulmuş. Ama kadın oyuncunun tavırlarına anlam veremedim, niye gittin niye geldin. Özellikle son bölümlerde kızı izlerken çok sıkıldım. Dizinin başından beri tutuk donuk, öyle bakar yavaş konuşur, onun altyazılarında 2 kelime 3 nokta (...) geçer hep. Onun dışında güzeldi, izlenilesi. Kore dizi klişelerinin pek olmadığı biraz daha değişik bir dizi.
11 ay önce
Seda.. profil resmi
Seda..
minhomun dizileri bittiğinde bile bu kadar üzüldüğümü hatırlamıyorum, çok başka sevdim bu diziyi. yeni bölüm geldiğini gördüğümde sevindirik olduğum nadir dizilerden oldu benim için. belki bundan kat kat iyi diziler var, belki değil öyle ama karakterleri çok sevdim, şu an en sevdiğim 6 arkadaşımdan ayrılmış gibi hissediyorum. kişiliklere uygun cast seçimi kesinlikle çok başarılı. uzun lafın kısası tadı damağımda kaldı..
1 yıldan fazla önce

Ibeon Saengeun Cheoeumira dizisini beğenenler

Ibeon Saengeun Cheoeumira dizisi hakkında ilgi çekici içerikler