Inhumans (2017)

Inhumans (2017)

Puan 6.3 / 10
Senin Puanın
Etiketler Kahramanlık, Fantastik
Yapımcı
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
43 dakika
Son bölüm
4
2
29
11
Brook profil fotoğrafı
Brook
Yine Marvel hatırına izlediğim bir dizi daha diyebilirim. Keşke biraz daha çabalasalar da adam akıllı diziler izlesek. Marvel adı altında böyle dizileri görünce üzücüklü oluyorum ben :/ Yine de Bolt'u izlemek biraz da olsa keyif verici idi. Umarım devamı olursa eğer, toparlarlar..
error_outline
neredeyse 4 yıl önce
mtufan profil fotoğrafı
mtufan
spoiler sayılabilir---------> mümkün olabilecek en az masrafla yapılmış. keşke yapılmasaydı. ilk bölümden kalitesinin düşüklüğü belli oluyor.
maximus un kötü olmadığı anlatılmaya çalışılmış. sözlee. motivasyonu üzerine fazla gidilmişken bir de sözle belirtmesi yapmacık duruyor bir süre sonra bayıyor. karakter ne güçlü ne zeki yapılmış. bu nedenle anti-kahraman boşluğunu dolduramıyor. gerçi güçlü karakterler gücünü bütçe sıkıntısı sebebiyle kullanamıyor. ona mı kalmış. medusa nın saçlarının kesilmesini mantıklı buldum, CGI berbattı. karakteri saçtan ibaret yapmaları canımı sıktı. medusa nın bir derinliği olmalıydı, yan karakter değil. gerçi filmde başrol eksik. hepsi yan rol gibi. bolt ebeveynlerini yanlışlıkla öldürdüğü sahnede ebeveynlerinin arkasındaki duvara bir şey olmadı. dünyada 10 metre uzaktaki arabayı 6 takla attıran güç 3 adım uzaktaki duvara etki etmiyor. bolt madem biliyorsun konuşunca olacakları elini koy bari ağzının önüne. bence o güç ile bolt atillan dan atılmalıydı. komik bir şey olsa hahh dese atillan ın tepesi uçar hepsi ölür be. gerçi dizide mantık aramayı 3. bölümde bıraktım. oraya kadar sabrettim yani.
şöyle anlatayım bence diziyi sadece oyuncuları ciddiye alıyor. bir tek onlar iyi. atillan ı anlatmaları zaten yanlıştı. ilk dünyadaki savaşı anlatmaları gerekliydi. 2. sezonun gelmesinin büyük zaman ve para kaybı olacağını düşünüyorum. dizi de mantık, efekt, hikaye, kurgu, süper güç, kahramanlık, aşk, fedakarlık falan filan. aramayın. bazıları olabilir fakat oldukça yüzeysel.
error_outline
4 yıldan fazla önce
BirKusOlsam profil fotoğrafı
BirKusOlsam
Önyargılı olmak istemiyorum ama açıkçası herşeyi ile kötü gözüken bir yapım. Yine de izleyeceğim bakalım umarım haklı çıkmam. Keşke Marvel filminden vazgeçmeseydi de film olarak izleyebilseydik.
error_outline
neredeyse 5 yıl önce