Invincible (2021 - )

Invincible (2021 - )

Puan 8.7 / 10
Senin Puanın
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Son bölüm
20
0
33
4
Peris profil fotoğrafı
Peris
Sezon finalindaki şiddet dozu korkunçtu. Süper kahraman dünyası için çok fazla bir animasyon içinse inanılmaz dercede korkunç. Boys'a sert diyorduk ama bu başka bir seviye. Sanırın artık liveactionda da böyle "aşırı" şiddet sahneleri göreceğiz... Not: çocuklardan uzak tutun.
error_outline
6 ay önce
PorcoRosso profil fotoğrafı
PorcoRosso
Muhteşem bir 8 bölüm sonucunda ilk sezonu adeta "yeni başlıyoruz" dercesine bitmiş, şimdiden 3.sezon onayını dahi almış harika bir çizgi roman uyarlaması. İlk bölüm sonrası çizimlere de alıştığımdan her şey daha yolunda gitti ve ciddi anlamda keyif aldım. Bitmesin diye yavaş yavaş izledim hatta. Gelgelelim, aşırı merak ettim. Sanırım 1 sene boyunca yeni sezonu bekleyemeyip, çizgi romanını edineceğim.
Not: Aşırı şiddet içeriyor. Animasyon olmasaydı izleyemezdim muhtemelen, o derece.
error_outline
6 ay önce
PorcoRosso profil fotoğrafı
PorcoRosso
İlk bölümün sonunda "ne oluyoruz" dediğim, çok iyi bir bölümle başlayan dizi. Devamını henüz izlemedim, ilk bölümden dizi yorumu yapmak adetim olmasa da bu diziye yapma gereği duydum. Klişe seyirde giderken, öyle böyle ters köşe yapmadı zira. Çizimler neredeyse anime olacakmış da olamamış gibi, Amazon'da ilk gördüğümde bu yüzden açar açmaz çizimleri beğenmeyip kapatmıştım. İyi yorumlardan sonra izleyeyim dedim. İyi ki de izledim. Kesinlikle, en azından ilk bölümü izlenmeli diyorum. Sonra devamı gelecektir. :)
error_outline
6 ay önce
Peris profil fotoğrafı
Peris
Boys un açtığı yolda ilerleyen ama kendine ait bir yol çizen ilk iki bölüm itibari ile keyifli bir dizi. Türün kalıplarını kırmaktan çok sertce esneten dizi türü sevenlere hitap ediyor...
error_outline
7 ay önce