Jessica Jones (2015- ) afişi

Jessica Jones (2015- )

Bölümler
Etiketler Fantastik
Ülke
ABD
Süresi
60 dakika
Son bölüm
Ricky.McFloyd Kimyasal bir sızıntı sonucu Jessica Jones, insanüstü bir güce ve dirence, ek olarak da ses hızına yakın hızlarda uçma yeteneğine sahip olur. Daredevil’in kardeş dizisi olacak Jessica Jones, tıpkı onun gibi 13 bölümden oluşacak ve 2015’de Netflix’de yayınlanacak.

pembekelebek profil resmi
pembekelebek
farklı bir havası var.. ve gayet hoş ve güzel bir dizi.
2
2 ay önce
TARIK59 profil resmi
TARIK59
ilk 3-4 bölümden sonra bırakacaktım.Ama devam ettim.son bölümler ilklere göre güzeleşsede sıkıcı bir diziydi.2.sezonna bakmayı düşünmüyorum.
3
1 yıl önce
dadassedat profil resmi
dadassedat
Tamam anlıyorum olayı konuyu karakterleri tanıtmak ve oturtmak için biraz ilk bölümler sıkıcı olur fakat bu bence biraz daha sıkıcıydı son bölümler iyiydi hakkını yememek lazım lakin daredevil dan sonra yine öyle bir iş bekliyorsanız çok yanılıyorsunuz ve şunu da belirtiyim çok tutarsızlıklarda vardı neyse izleyin ve kararınızı verin
0
1 yıl önce
yazcsefa profil resmi
yazcsefa
Her ne kadar öncesinde oluşan beklentiyi karşılamasa da ben beğendim. En büyük dezavantajı Daredevil gibi harika bir diziden sonra gelmesi. Fakat şunu da dikkate almak gerekir ki Jessica Jones Daredevil kadar köklü bir karakter değil bu nedenle ben ellerinden geleni yaptıklarına inanıyorum. Dizinin ilk6-7 bölümünü çok düşük beklentilerle ve sabırla izlersiniz sonraki bölümleri beğeneceğinize inanıyorum ancak yine beklentiyi yüksek tutmamak gerek.
3
1 yıl önce

Jessica Jones dizisini beğenenler

Jessica Jones dizisini izlemek isteyenler

Jessica Jones dizisini içeren raflar

Jessica Jones dizisi hakkında ilgi çekici içerikler

^ En üste dön