Kkotboda namja (Boys Before Flowers) (2009) afişi

Kkotboda namja (2009)
Boys Before Flowers

Bölümler
Puan Like 420736f74984641283fb4653fb9afe852723a183e63bea64e60fbd53aa48904e 8.4 / 5 kullanıcı
Senin Puanın
Etiketler Romantik, Komik
Ülke
Güney Kore
Süresi
70 dakika
Son bölüm
JanGeunSuk26 Dizide fakir bir kuru temizlemecinin kızı olan ve bir lokantada çalışan Geum Jan Di nin Kore nin en ünlü özel okuluna girmeye hak kazanması ve burada okulun F4 (Çiçek Dörtlü) diye adlandırılan grubuyla yaşadığı olaylar anlatılmaktadır. F4 grubu Kore nin en zengin ve en ünlü ailelerinin oğullarının oluşturduğu bir gruptur. Sadece okulda değil okul dışında da çok ünlü olan ve korkulan bu grup, okulda kendilerine yapılan en ufak bir yanlış hareketi bile affetmez yapan kişiyi okuldan kaçırana kadar çeşitli eziyetler yaparlar. Özellikle grubun lideri olan Goo Joon Pyo acımasız ve düşüncesiz biridir. Geum Jan Di nin bir arkadaşının grupla ters düşmesi üzerine Jan Di dayanamayarak olaya müdahale eder ve sonrasında F4 ün çeşitli eziyetlerine maruz kalır. Ama pes etmez ve her şeye rağmen okula gelmeye devam eder. Onun bu cesareti karşısında şaşıran F4, onun diğerlerinden farklı biri olduğuna karar verir. F4 ün lideri olan Joon Pyo, Jan Di den hoşlanmaya başlar, bu onun hayatında ilgi duyduğu ilk kızdır. Ancak Jan Di grubun kendi halinde ve sessiz olan üyesi Yun Ji Hoo ya aşık olmuştur. Bundan sonra Hem Jan Di nin kendi içinde yaşadığı duygusal karışıklık hem de Joon Pyo ve Ji Hoo nun Jan Di yi kazanmak için gösterdiği çaba beşinin de hayatlarının karışmasına neden olur. Jan Di kimi seçecektir; ilk aşkı Ji Hoon u mu yoksa onun için her şeyi yapmaya hazır Joon Pyo yu mu?

Yorumlar

Seda.. profil resmi
Seda..
kore dizilerinin geneline oranla biraz daha uzun soluklu. ortalarına gelince biraz gereksiz mi uzatılıyo hissine kapılır gibi olsam da içerdiği konuların fazla olması sebebiyle hemen toparlayıp sıkılmama fırsat vermeyen bi akıcılıkta ilerledi. hatta konu yoğunluğu o kadar çok ki bizimkiler bundan bi 10 sezon çıkarırdı diye düşünmeden edemedim. sonuç itibarıyla oldukça keyif aldım, yer yer ağladım. müzikler yine her zamanki gibi çok güzeldi. sırf cast için bile izlenir o derece.. son olarak f4 için analar neler doğuruyor demezsem içimde kalır :))
8
8 ay önce
starch profil resmi
starch
TR dublajlı izlemek mümkün
1
1 yıl önce
mels profil resmi
mels
"Koreci" arkadaşlar hep aynı dizileri öneriyor galiba. :D Benim de ilk izlediğim Kore dizisiydi. Bir arkadaşımın önerisi üzerine izlemiştim. Evet güzel diziydi kabul ediyorum ancak Kore dizileri de bizim dizilerimiz gibi gereksiz uzunlukta. Bu da bir süre sonra sıkıyor maalesef. Bu dizinin ilk bölümleri güzel olsa da ortalarında çok sıkıldığımı hatırlıyorum. Ama hakkını vermeliyim ki finali harikaydı ve beni bile ağlatmayı başardı, tebrik ediyorum. :D :D
1
neredeyse 2 yıl önce
phoeniks profil resmi
phoeniks
İlk kez bir Kore dizisi izledim ama çok beğendim eğlenceliydi:)) diziyi tavsiye eden arkadaşlara çok çok teşekkür ederim çok eğlencel, vakit geçirdim lee min- ho favorim oldu:)) ilk kez bu kadar kısa zamanda bir diziyi bitirdim benzer tavsiyeleri bekliyorum :))
0
2 yıldan fazla önce
starch profil resmi
starch
Bana göre biraz genç işi geldi. Liseli şakaları bana çok uzak. Dizi güzel.
2
2 yıldan fazla önce
filmsever profil resmi
filmsever
İlk izlediğim kore dizisi :)
1
3 yıldan fazla önce

Kkotboda namja dizisini beğenenler

Kkotboda namja dizisi hakkında ilgi çekici içerikler