Kkotboda namja (Boys Before Flowers) (2009)

Kkotboda namja (2009)Boys Before Flowers

Puan 8.3 (10 kullanıcı)
Senin Puanın
Etiketler Romantik, Komik
Dil
Korece
Ülke
Güney Kore
Süre
70 dakika
Son bölüm
110
3
353
14
Mear profil resmi
Mear
Jun Pyo 💙 Jan Di
report_problem
2 yıl önce
Seda.. profil resmi
Seda..
kore dizilerinin geneline oranla biraz daha uzun soluklu. ortalarına gelince biraz gereksiz mi uzatılıyo hissine kapılır gibi olsam da içerdiği konuların fazla olması sebebiyle hemen toparlayıp sıkılmama fırsat vermeyen bi akıcılıkta ilerledi. hatta konu yoğunluğu o kadar çok ki bizimkiler bundan bi 10 sezon çıkarırdı diye düşünmeden edemedim. sonuç itibarıyla oldukça keyif aldım, yer yer ağladım. müzikler yine her zamanki gibi çok güzeldi. sırf cast için bile izlenir o derece.. son olarak f4 için analar neler doğuruyor demezsem içimde kalır :))
report_problem
3 yıldan fazla önce
starch profil resmi
starch
TR dublajlı izlemek mümkün
report_problem
neredeyse 4 yıl önce
mels profil resmi
mels
"Koreci" arkadaşlar hep aynı dizileri öneriyor galiba. :D Benim de ilk izlediğim Kore dizisiydi. Bir arkadaşımın önerisi üzerine izlemiştim. Evet güzel diziydi kabul ediyorum ancak Kore dizileri de bizim dizilerimiz gibi gereksiz uzunlukta. Bu da bir süre sonra sıkıyor maalesef. Bu dizinin ilk bölümleri güzel olsa da ortalarında çok sıkıldığımı hatırlıyorum. Ama hakkını vermeliyim ki finali harikaydı ve beni bile ağlatmayı başardı, tebrik ediyorum. :D :D
report_problem
4 yıldan fazla önce
phoeniks profil resmi
phoeniks
İlk kez bir Kore dizisi izledim ama çok beğendim eğlenceliydi:)) diziyi tavsiye eden arkadaşlara çok çok teşekkür ederim çok eğlencel, vakit geçirdim lee min- ho favorim oldu:)) ilk kez bu kadar kısa zamanda bir diziyi bitirdim benzer tavsiyeleri bekliyorum :))
report_problem
neredeyse 5 yıl önce
starch profil resmi
starch
Bana göre biraz genç işi geldi. Liseli şakaları bana çok uzak. Dizi güzel.
report_problem
5 yıl önce
filmsever profil resmi
filmsever
İlk izlediğim kore dizisi :)
report_problem
6 yıl önce