Kuzenlerim (2002) afişi

Kuzenlerim (2002)

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Etiketler
Yapımcı
Ülke
Türkiye
Philosophy Huyları, alışkanlıkları, değer yargıları birbirinden farklı üç kuzenin okuma macerasıyla İstanbul'a gelmelerini ve burada bir arada yaşarken başlarından geçen acı-tatlı olayları anlatan bir dizi. Üniversiteyi kazanarak İstanbul'a gelen Ece, annesinden miras kalan eski bir eve yerleşir. Ankara'da yaşayan teyzesinin kızı Çiğdem, İstanbul'da bir iş bulup onun yanına gelir, derken diğer bir kuzen olan Şeref de üniversiteyi kazanıp Ece ile Çiğdem'in yanına gelir. Aşklar, ihanetler, aldatmalar, ekonomik zorluklar yaşarlar. Kuzenler sonunda hayata tutunmak, İstanbul gibi yaşamanın zor olduğu bir şehirde pes etmemek için son çarelerinin birbirlerine sarılmak olduğunu anlarlar.

Fragman bulunamadı.

Yorumlar

Philosophy profil resmi
Philosophy
"Üç kuzen aynı evde kalıyor." Bizlerde yakın arkadaşlarımız veya kuzenlerimizle aynı evde yaşamayı hayal etmişizdir. Kimimiz böyle bir duyguyu anca üniversite zamanı tatmışızdır. O zamanın eğlenceli, neşeli dizilerinden biriydi. Bitmesine yakın dizi biraz saçmalasada çok güzeldi be!
1
2 ay önce
.SimS. profil resmi
.SimS.
Çok güzel çok eğlenceli bir diziydi kuzenlerim hiç sıkılmdan eğlenerek bazen duygulanarak izlerdim bittiğinde çok üzülmüştüm
0
2 yıldan fazla önce

Kuzenlerim dizisini beğenenler

Kuzenlerim dizisini içeren raflar

Kuzenlerim dizisi hakkında ilgi çekici içerikler