La casa de papel (Money Heist) (2017 - )

La casa de papel (2017- )Money Heist

Puan 8.7 (117 kullanıcı)
Senin Puanın
Yapımcı
Dil
Sırp
Ülke
İspanya
Süre
70 dakika
Son bölüm
363
5
662
66
dilber34 profil resmi
dilber34
3.sezon beklentimin baya üstünde çıktı..bence böyle bir dizi zaten tatil sahneleriyle,zengin hayatlarını göstererek değil yine benzer bir aksiyonla devam etmeliydi.. ve en iyi yaptıkları şeyi tekrarlamaları bile diziyi banelleştirmedi. aksiyon yine tavandı. oldukça beğendim. son bölüm ise beni benden aldı.şimdi bekle bi sene daha pff
report_problem
6 ay önce
Sekyazar profil resmi
Sekyazar
2 sezon kaliteni belli ettikten sonra bu kadar gereksiz bir 3.sezon, senarist arkadaş dizi başında çıksa dese bu dizi baya yürüdü yine soygun yaptıralım dedik ekmeğimizdeyiz dese daha mantıklı başlarmış. Öyle saçma başlıyor ki sezon, bu arkadaşlar kaçtıkları yerlerde sanatsal bakışmalı takılsalar daha mantıklı olurmuş. Her şeye rağmen suç konusunda kendini izletiyor.
report_problem
7 ay önce
kaptankaptanim profil resmi
kaptankaptanim
Modernizmdeki en tehlikeli husus belki de sapyoseksüelliğe olan eğilimlerimizin körüklenmesidir. Etkileniyoruz evet. Her birimiz ekran başında CIA'nin tekniklerini öğrendiğimizi düşünüyoruz evet. Düşündüğümüz şeyler gerçekleştiğinde kendimizi zeki sanıyoruz doğru. Ama şunu gözden kaçırıyoruz. Zaten bunu hissedelim diye yapılıyor bu. Bir iki mantık hatası dışında kusursuz denebilecek bir dizi kesinlikle aksini iddia edemem. Düşündüğümüzün zıttı çıksa da tahmin edebilsek de etkileneceğimiz belirlenmiş. Düşünsenize ne olursa olsun zaten zevk alacağız. Bu bir müsabaka olsa rakibimiz her türlü galip. Ama biz mağlup muyuz acaba? Bunu çok düşündüm. Gerçekten düzen güçleri perişan olduğunda zevk almamızın nedeni ne? Madem potansiyel soyguncularız neden dünyanın Dörtte üçü hala orta sınıf? Bunların fantazya olduğunun bilincinde olduğumuzu düşünüyorum ama kısa süreliğine beynimizi uyuşturuyor ve bundan haz alıyoruz. Bu da hepimizi uyuşturucu bağımlısı yapar. Gündüz iş güçle uyuşan beyin fantazyalarda yaşarken de uyuşuyor. Bu nedenle iş çok güç bir durum olduğu için aynı ölçüde rahatlama yaşatıyor. Taktiksel bir düzen gücü stratejisi öyleyse bu da. Ve biz gündüz aptal gece çok zeki iken bu durum değişmeyecektir. Tek akıllı benim düşüncesi insanlığın sonunu getirecektir. Bu da bu diziyi ne anlamda politik kılar acaba. Hangi tarafta? Nedense Çav Bella söylerken Mussolini'yi İdol alan Berlin geldi aklıma.
report_problem
7 ay önce
Yesilova profil resmi
Yesilova
İzleyin pişman olmayacaksınız
report_problem
1 yıl önce
emosss profil resmi
emosss
Harika, sürükleyici, beni benden alan bir dizi...
report_problem
1 yıldan fazla önce
Mear profil resmi
Mear
Hepimiz öleceğiz. Buna kadeh kaldırıyorum. Çünkü hayattayiz! Berlin...
report_problem
1 yıldan fazla önce
Melkor profil resmi
Melkor
Cık. Abarttıklarının yarısı kadar yok.
report_problem
1 yıldan fazla önce
starch profil resmi
starch
Türün sevenlerinden biri olarak 19 bölümde neler izleyebiliriz sorusuna en güzel cevabı veren, akıcı, etkileyici, soluk soluğa bir dizi. Müzikleri harika. Perfecto. Diziyi ilk Mine.Ce'den duydum. UNALILK, haydi izleyin dedi, baktım ki burcst da izliyor. Bana destekleriyle yalnızlık hissettirmeyen arkadaşlarıma teşekkürler.:)
report_problem
neredeyse 2 yıl önce
mels profil resmi
mels
Güzeldi. Final yaptığını sanıyordum ancak 3. sezon da gelecek diye duydum. Gelse de izlenmez artık konuyu bitirdiler uzatmaya ne gerek var ki?
report_problem
neredeyse 2 yıl önce
slymndgn profil resmi
slymndgn
Berlin..
report_problem
neredeyse 2 yıl önce
alicancam profil resmi
alicancam
Efsane
report_problem
neredeyse 2 yıl önce
Aaisha profil resmi
Aaisha
:O Ooo ne finaldi ya güzel finaldi yani bayağı iyi finaldi... :D
report_problem
neredeyse 2 yıl önce
Rainbow profil resmi
Rainbow
1 buçuk günde bitirdim bu harika diziyi... İspanya sineması,çevremde çok popüler olması ve buradaki üyeler arasında çok tutuluyor olmasından dolayı başladım ve sonunda bitirdim .Nasıldı sorusuna ben en iyi şöyle tarif edebilirim ; ''daima en sevdiğiniz kişinin yolunu gözlemek gibi...<3'' Şu bölümü de izleyeyim şunu da şunu da ...........FİNAL :))) Şüphesiz açın izleyin ,mis :)
report_problem
neredeyse 2 yıl önce
phoeniks profil resmi
phoeniks
Başta popüler oldu diye bir süre erteledim ama pişman oldum muhteşem bir dizi, çok ince detaylarla zekasını konuşturmuş senarist, efsaneydi kısa sürede bitirdim biraz black mirror tadında alt metinde mesajlar işlenmiş,dizide son bölümlerde ağlattı beni, alıştım o gerilime heyecana dakikalar nasıl geçiyor anlamadım.bitmesine üzüldüm ama final efsaneydi. Hala aklımda ciao bella çalıyor ki diziye havasına yakışmış bu şarkı. Berlin gibi bir karizma unutulmayacak.geç kalmadan izleyin derim.kolay kolay böyle diziler bulamıyoruz.
report_problem
neredeyse 2 yıl önce
Philosophy profil resmi
Philosophy
Dizi dizi değil bambaşka bir şey... Böyle bir hayal dünyasının kurgulandığı başka senaryo olamaz galiba. Bütün duyguları yaşattırırken ne olcak, stresinden bilinçsiz kabak çekirdeği kullanacısına terfi ettim. Bakalım devamı netflixden gelecek olan sezonda tahminlerim var ama umarım cılkını çıkarmazlar.
report_problem
neredeyse 2 yıl önce