La-i-peu on Ma-seu (Life on Mars) (2018)

La-i-peu on Ma-seu (2018)
Life on Mars

Bölümler
Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Etiketler
Ülke
Güney Kore
Son bölüm
Mine.Ce Dizi, geçirdiği bir kaza sonrasında günümüzden 1988 yılına giden bir dedektifin (Jung Kyoung-Ho) etrafında dönmektedir. Gerçekte yaşadığı zamana geri dönebilmek için cinayet davalarını çözmeye çalışır. Karakterleri: Jung Kyoung-Ho dizide bir dedektif olan Han Tae-Joo karakterini canlandırmaktadır. İnsanlardan ziyade bulgulara ve kanıtlara güvenmeyi tercih eden ilkeli ve parlak bir dedektiftir. Bir suç soruşturma ekibinin başı olan Tae-Joo kariyerinde hızlı bir şekilde yükselmektedir. Bir cinayet davasını soruştururken kaza geçirir. Uyandığında kendini 1988 yılının kış mevsiminde ve dahası küçük bir şehirdeki polis karakoluna atanan bir dedektif olarak bulur. Park Sung-Woong dizide 1988 yılında yaşayan ve bir dedektif olan Kang Dong-Cheol karakterini canlandırmaktadır. Han Tae-Joo’nun (Jung Kyoung-Ho) 1988 yılındaki amiridir. Tae-Joo’nun tam tersine kanıtlardan daha çok keskin sezgilerine ve içgüdülerine güvenmektedir. Dışarıdan bakılınca maço bir adam gibi görünse de aslında kurbanlara karşı sıcak bir kalbi vardır. Ko Ah Sung dizide 1988 yılında yaşayan ve bir araştırmacı olan Yoon Na-Young karakterini canlandırmaktadır. Onun hayali yıldız bir dedektif olmaktır. Gelecekten gelen Han Tae-Joo (Jung Kyoung-Ho) sayesinde bir profilci gibi profil çıkarmaya başlar.

Fragman bulunamadı.

Yorumlar

PaRaNoYa7 profil resmi
PaRaNoYa7
Hem İngiltere, hem Amerika versiyonunu izledim daha önce. Bana kalırsa içlerinde en samimisi bu olmuş. Evet dizi biraz gürültülü başlıyor ama dizinin volümü azaldıkça karakterlerin sıcaklığı artıyor. Sonlara doğru biraz bocaladı sanki ama genel olarak çok eğlendiğim ve sevdiğim bir dizi oldu.
3 ay önce
starch profil resmi
starch
Koşan adamlar, yumruklaşan adamlar, bağıran adamlar. Bu dizi bana göre değil. İlk bölümde bırakıyorum.
8 ay önce
SuaY profil resmi
SuaY
Ben her zaman dostluk konusunu işleyen dizilere ayrı sempati duymuşumdur. Aşk dram macera eyvallah da 'Dostluk' teması bende bambaşka bir etki bırakır. Bu dizi bunun hakkını verdi. Eğlenerek izledim. Oyunculuklarda efsaneydi. Güncel izlemenin keyfi başkaydı çünkü dayanamayıp sonlarına bakıyorum dizilerin daha bitmeden :D kaçırmayın bu sıcak heyecanlı diziyi.
10 ay önce
Aaisha profil resmi
Aaisha
uzzzunn zamandır bu kadar samimiyeti bu kadar içimde hissettiğim bir dizi izlememiştim.. ucundan kıyısından sıcaklığı yakalamak için hep aşkın olması gerektiğine inanan bir insandım. ama bu arkadaşlık,dostluk o kadar güzel ki aşk sadece kahve yanına bitter çikolata gibi ekstra kalıyor..jung kyung ho abimiz ne konuşturmuş oyunculuğunu bee! bu arada kendisini i'm sorry i love you'da yune olarak izlemişim haberim yok-ki kendisi favori k-dramamdır;)- bayağı kaliteli dizide de oynamış. ayakta alkışlamak gerek. çünkü bir süre diğer dizilerde oynayanın o olduğuna inanamadım. bu abimizin yanı sıra Park Sung Woong abi sen nasıl bir adamsın ya! nasıl seni daha önce keşfetmemişim ona yanarım... velhasıl oldukça güldüğüm oldukça üzüldüğüm ve düşündükçe yatamadığım bir diziydi. Bilmeyenlere,orijinali(Amerika yapımı) mevcutmuş... korelilerin duygusal olarak yansıtışları daha damakta alıcı ama belki bir ara ona da gözatabilirim :) muuuuutlaka izleyinnnnn!!!
10 ay önce

La-i-peu on Ma-seu dizisi hakkında ilgi çekici içerikler