Lie to Me (2009 - 2011)

Lie to Me (2009-2011)

Bölümler
Puan Like 9.3 / 10 kullanıcı
Senin Puanın
Yapımcı
Ülke
ABD
Süresi
43 dakika
Son bölüm
gulnurerdogan Lie to Me (Türkçe: Bana Yalan Söyle), 21 Ocak 2009 tarihinde Fox Broadcasting Company'de gösterilmeye başlanan ABD televizyon dizisi. Dizide Dr. Cal Lightman (Tim Roth) ve meslektaşları, beden dili ve mikro ifadeler aracılığıyla yerel veya federal soruşturmaları desteklemektedirler.

Yorumlar

Caffeine profil resmi
Caffeine
Konusu ve 'öğreticiliği' açısından değerlendiririm kitapları ve filmleri, bu açıdan bu dizi eğer pragmatist bir insansanız bence harika faydalar sağlar. Çok fazla aksiyon içermiyor ama beden dili ve özellikle yüz mimikleri konusunda hiçbir şey bilmeseniz bile bir şeyler kazanabilirsiniz. Polisiye dizileri sevenler kaçırmasın.
16 gün önce
Lioness profil resmi
Lioness
Finalsiz bitirilmesine üzüldüm ama heyecan, aksiyon anlamında biraz rakiplerinin gölgesinde kalmış bir dizi... 4. sezon olmaması yerinde bir karar olmuş ama en azından bir final yapmalıydı.
5 ay önce
orhanbayram profil resmi
orhanbayram
Henüz başlamadım ama çok tavsiye ediliyor.
3 yıl önce
Mortabut profil resmi
Mortabut
Kesinlikle final hak etmiş bir diziydi. Fox yine yaptı yapacağını...
4 yıl önce
7betl profil resmi
7betl
devam edilmeli bence...
4 yıldan fazla önce
Astronom profil resmi
Astronom
bana göre en güzel dizi. kişisel gelişim adına çok şey kazandıran bir dizi. kitabı da okumuşsanız tadından yenmez. senaryolar biraz sıradan gelse de önemli olan o bölümden ne öğrendiğiniz. bir sıkıntı var ki hemen hayatta da kullanabileceğinizi sanıyorsunuz ve en sevdiklerinizin sözlerinde yalanlar arıyorsunuz :) yapmayın. kendinizi geliştirebilirseniz sizin için iş imkanı bile olabilir.
4 yıldan fazla önce
Neclaa profil resmi
Neclaa
Güzel başlayıp basitleşen dizi.. Yine de müthiş severim kendisini *.*
4 yıldan fazla önce
MSert. profil resmi
MSert.
Psikolojimizi bozup bir çok şey katmıştır bize. Hepimiz Birer Şizofren olmustuk zamanında aha bak yalan söyluyor bu kesın diye.
neredeyse 5 yıl önce
veddera profil resmi
veddera
sürükleyici
neredeyse 5 yıl önce

Lie to Me dizisini beğenenler

Lie to Me dizisi hakkında ilgi çekici içerikler