Looking (2014 - 2015)

Looking (2014 - 2015)

Puan Yeterli oy sayısına ulaşılamadı
Senin Puanın
Etiketler LGBT, Gerçekçi, Romantik
Yapımcı
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
30 dakika
Son bölüm
15
0
23
9
trevor profil fotoğrafı
trevor
ah patrick murray bu kadar güzel olmak zorunda mısın? bir sen bir de hannah murray :) mükemmel ilerleyen 1. sezondan sonra 2. sezonun yarısında neden bittiğini az buçuk anlıyoruz, doğrusu ben de biraz sıkıldım. ama sonra ilk sezonki ivmesinde 4,5 bölüm daha geldi. çok çok uzun sürebilecek bi senaryoyla giderken birden bitirilme kararı alınmış. finalini de bi filmle yapmışlar ne hoş ki. kesinlikle sadece ibnelerin sex hayatlarını anlatan bir şey değil. homofobik olmayan herkes bi şans vermeli. homofobikler ölsün zaten.
error_outline
yaklaşık 5 yıl önce
Lessienn profil fotoğrafı
Lessienn
Toplumsal mesaj kaygısı olmadan 3 arkadaşın ilişkilerini, arkadaşlıklarını gayet sevimli işlemişlerdi. Erkenden bitirildi evet ama final için bize kıyamayıp bir de film çekmişler. Başlamak isteyenler gönül rahatlığıyla başlayabilir hikaye havada kalmıyor.
error_outline
5 yıldan fazla önce
Lioness profil fotoğrafı
Lioness
Apar topar bitirilmiş bir dizi daha :/ Halbuki çokta iyiydi.
error_outline
yaklaşık 7 yıl önce
.SimS. profil fotoğrafı
.SimS.
öncelikle herkesin sewip izlemeyeceği bir dizi olmakla beraber tabu yıkan bir dizi olduğu da bir gerçek , insanların inanılmaz derecede tepki göstermesinin üstüne merak edip izlemeye başadığım ilk bölümlerde biraz sıkıcı we wasat bulduğum ama gittikçe kendini toparlayan bir dizi, eğer homofobik bir insan değilseniz we farklı bir dizi izlemek istiyorsanız izleyebilirsiniz :)
error_outline
7 yıldan fazla önce