Lost (2004 - 2010)

Lost (2004 - 2010)

Puan 8.6 / 10
Senin Puanın
Etiketler Gizem, Fantastik, Gerilim
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
44 dakika
Son bölüm
1188
77
3097
185
Murenist profil fotoğrafı
Murenist
İzlediğim en iyi dizi diyebilirim. Daha bir kaç ay oldu bitireli.

error_outline
4 ay önce
kabasakal profil fotoğrafı
kabasakal
Baştan sona inanılmaz sürükleyici ve merak uyandıran bir dizi. Gizem, gerilim, komedi, aksiyon, macera, dram ne ararsanız var ve bence hepsi hakkıyla yapılmış. Meşhur klişeden ötürü mesafeliydim ve izlerken de nerede bozacak acaba diye diye diziyi bitirdim ve bu söylemin bir safsata olduğunu farkettim. Yahu son bölümünde ilk bölümlere referans var, bu kadar baştan sona tutarlı paket bir işi haftalık çıktığı için anlamamışlar mı takip mi edememişler bilemedim. Ama ben oldukça sevdim.
error_outline
yaklaşık 1 yıl önce
clower profil fotoğrafı
clower
Lost bir çok kişinin yabancı diziye başladığı dizi olabilir (benim de öyle) yabancı dizi izleme furyasının başladığı dönemlerde prison break dizisi ile birlikte başı çekiyorlardı. Birçok kişi için efsanedir, gerçekten harika karakterler barındırıyor içersinde. Lost’un bazı bölümleri tek başına film gibi gelir bana, özellikle Desmond Hume ve Richard Alpert’ın bölümleri gerçekten efsanedir. Hatta 4. Sezon 5. Bölüm tek başına film gibidir. See you in another life brotha ! İyi seyirler
error_outline
2 yıldan fazla önce
Ricky.McFloyd profil fotoğrafı
Ricky.McFloyd
Ülkemize Prison Break ile birlikte yabancı dizi izleme alışkanlığı kazandıran ve bir dönem her gencin izlediği ve ikisini kapıştırdığı enfes dizi. Enfes diyorum çünkü ilk bölüme bakayım derken soluksuz yeni bölüm izlemiştim. İlk üç sezonu o güne kadar görmediğim şekilde etkilemişti beni. Sonradan zoraki uzatmalarla kalitesi düşüyor dizinin özellikle son sezonu ve finali bence oldukça başarısız. Yine de herşeye rağmen bugün izlediğimiz o büyük bütçeli dizilerin de temeli bunlar sayesinde atıldı. Sonu başarısız olsa da kesinlikle izlenmeye değer.
error_outline
neredeyse 4 yıl önce
Sefa profil fotoğrafı
Sefa
O kadar ince ve detaylı işlenmiş bir dizi ki anlatamam. Bazı sezonlardaki sorunun cevabını farklı sezonlarda alıyorsunuz. Sizlere harika duygular yaşatacak olan harika bir 6 sezon sizleri bekliyor. Kesinlikle izlenmesi gereken dizilerden olduğunu düşünüyorum. Oyunculukları ayrı ayrı güzeldi. Efsane olmayı başaranlardan. Bayıldım.
error_outline
neredeyse 4 yıl önce
Brook profil fotoğrafı
Brook
Her ne kadar son sezonunda sıkılsam da, bir dönem ortalığı kasıp kavuran dizilerden. İzleyin derim.
error_outline
neredeyse 5 yıl önce
mrfaruk profil fotoğrafı
mrfaruk
error_outline
5 yıldan fazla önce
b.u.r.c.u profil fotoğrafı
b.u.r.c.u
Bu dizinin neden efsane olduğunu izleyince anladım.Muhteşem bir dizi ve finali bence bundan daha iyi olamazdı.Dizinin mistik havasına yakışır,inanılmaz güzel ve anlamlı bir finaldi,çok etkilendim.Lost kendini bozmuş diyenlere aldırmadan izlenmeli, her sezon ayrı bir heyecan,merak ve keyif.İyi ki daha önce değil de şimdi izlemişim.Ayrıca, Sawyer'ın yan yan,üstten,cızırtılı bakışları özlenirr ;)
error_outline
yaklaşık 6 yıl önce
blake profil fotoğrafı
blake
İstisnasız her bölümden sonra haydaaa noldu şimdi olup, bu gizemin finalde çözülmesini baya heyecanla beklediğim dizidir; ve fakat en büyük hayda'yı final sonunda çektiğim dizidir de.
error_outline
yaklaşık 7 yıl önce
gulnurerdogan profil fotoğrafı
gulnurerdogan
İzlediğim en iyi diziydi. Her ölümde hayatımdan birisi öldü gibi hissetmiş ve üzülmüştüm; çünkü karakterler çok gerçekçiydi ve hayatlarına, hayal kırıklıklarına dahil olmuştuk. Dizinin sonunun saçma olduğunu ve rüya olduğunu düşünenlerin dizinin mitolojisini ve sonunu anlamadıklarını düşünmekteyim keza o muhteşem sonun rüya diye tabir edilmesini sağlayacak tek bir saniyesi bile yok. Kendilerine diziyi baştan izlemelerini tavsiye ederim kesinlikle kaçırdıkları püf noktalar var. Sonu da kendisi de muhteşemdi. Bilim kurgu sevmemem rağmen son sezonlarına bile bayıldım. Emeği geçen herkesin yaratıcılığına sağlık.
error_outline
yaklaşık 7 yıl önce
pinkbutterfly profil fotoğrafı
pinkbutterfly
her saniyesi merak uyandıran efsane dizi.
error_outline
yaklaşık 7 yıl önce
MeKa profil fotoğrafı
MeKa
Ah Lost :) Bir an önce bitirmek için uğraşıp bittikten sonra deli gibi üzülmüştüm. İlk 3 sezon efsanedir bilindiği üzere. Sonraki sezonlar biraz karmaşıklaşıyor, hatta kimilerine göre saçmalamaya başlıyor ama her şeyin bir açıklaması olduğunu iddia eden arkadaşlarımız da mevcut aynı zamanda. Bu yüzden değişik yorumlar okumak işinize yarayabilir.
error_outline
7 yıldan fazla önce
furkandr profil fotoğrafı
furkandr
izlediğim ilk yabancı diziydi gerçekten harikaydı
error_outline
8 yıldan fazla önce
mezemorta profil fotoğrafı
mezemorta
zamanın kıymetini bilenleri için kesinlikle izlenmemesi gereken , izleyicilerini
, sevenlerini aptal yerine koyan hayal kırıklığı dizi
error_outline
8 yıldan fazla önce
arifaslan profil fotoğrafı
arifaslan
ilk 3 sezonu hiç bir zaman unutmayacağım, döneme damgasını vuran bir dizi. yeni nesil tv dizilerinin esin kaynağıdır, örneğin dizinin ilk saniyelerinde gördüğünüz bir şey bilmem kaçıncı sezonun sonunda açıklığa kavuşur, uçağın düşüş anı ve sonrası çok detaylı düşünülmüştür, 6 sezon boyunca aynı sahneyi farklı açılardan ve hikayelerle birlikte defalarca izlersin, bu dizi insanı sürekli meraklandırır ve şaşırtır, karakterler o kadar iyi anlatılmıştır ki ne yapacaklarını sürekli tahmin etmeye çalışırsın, dizinin finali tatmin etmesede lost'un yeri her zaman farklı.
error_outline
neredeyse 9 yıl önce