Lucifer (2015 - )

Lucifer (2015- )

Puan 8.2 (32 kullanıcı)
Senin Puanın
Etiketler Fantastik, Komik, Absürt
Yapımcı
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
42 dakika
Son bölüm
253
13
485
85
scrscream profil resmi
scrscream
2. sezona geçtim hala sevemedim gitti. O kadar iyi yoruma rağmen bir ben ısınamadım diziye galiba :)
report_problem
18 gün önce
dominiko profil resmi
dominiko
Şeytan, melek, kabil, habil, şeytanın annesi, havva... İncil'deki karakterlerle çok çok daha güzel bir dizi yapılabilir. Yine de izledim. Ortalama bir yerde benim için. Sürekli tekrar eden durumlardan aşırı sıkıldım. Ve o vasat polisiye olaylar... Hep bir ters köşe çabası.... İzledim. 5. Sezon olur mu olmaz mı bilmiyorum. Açıkçası olsun da demiyorum, olmasın da demiyorum. Yani olursa ve bir yerde karşıma çıkar da aklıma gelirse izlemeye çalışırım. Aksi halde şu yorumdan sonra diziyi unutacağıma eminim.
report_problem
4 ay önce
Brook profil resmi
Brook
Fena sayılmazdı. Manevi şeylerle ilgili enterasan işlemeleri sevmişimdir hep. Tarzı güzeldi karakterlerin. Hatta her karakter bir diğerini tamamlar nitelikteydi. Genel olarak hoş bir diziydi.
report_problem
5 ay önce
phoebe profil resmi
phoebe
Ahhh Lucifer... O kadar sevdim o kadar alıştım ki 5. sezona kadar nasıl beklerim seni??? En en en beğendiğim bölümü 3. sezonun 24. bölümüydü. Hatta 3. sezon finali olsaydı yeriydi. Ve 4. sezonun son final bölümü de müthişti!!! Karakterler cuk oturmuş; Lucifer ın alaycı komik umursamaz tavırları çok hoş.
report_problem
7 ay önce
almiyorumad profil resmi
almiyorumad
gerçekten bu diziyi iptal etmeyi neden düşündüler? şu an got'tan daha heyecanlandırıyor yemin ediyorum. oh be! hoş geldin gönlümün efendisi!
report_problem
1 yıldan fazla önce
almiyorumad profil resmi
almiyorumad
3. sezonu 24. bölümde bitirip son iki bölümü yeşillik olarak çekmek niye? hadi 26 iş görürdü de 25 neydi yahu? boş bir zamanda çekilip belki bir gün lazım olur denmiş de sırası gelmiş gibiydi. "ne izledim ben ya" dedirtti yani.

neyse 4 ne zaman geliyor :))
report_problem
1 yıldan fazla önce
Ned profil resmi
Ned
report_problem
2 yıldan fazla önce
elcin profil resmi
elcin
Lucifer seni çok özleyeceğim :((
report_problem
2 yıldan fazla önce
.SimS. profil resmi
.SimS.
ilk sezonunu beğenerek keyifle izledim 2. sezon da güzel başladı bakalım yetişmeye çalışıyorum şu ana kadar gayet iyi gidiyor :)
report_problem
2 yıldan fazla önce
mtufan profil resmi
mtufan
birinci sezonu bitirdim fakat dizi beni tatmin etmedi. cehennemden gelen cezalandırıcı melek fazlasıyla eğlenceli. anlık kırmızı olan gözler ve polisliğe soyunması da cabası. diziyi itici bulmama sebep oldu. benzer türdeki film ve diziler çok daha kaliteli. ki constantine dizisine bir sezon daha yapılsa bundan daha iyi olurdu. aynı firmaya ait olduklarından bu diziyi yapmalarını yadırgadım doğrusu. yapıyorsan da constantine den daha güçlü yap, melek bu sonuçta. uçma sahneleri pahalı oluyor diye lucifer in kanatlarını koparmışlar. amenadiel'i de birden yok edip uçarken göstermiyorlar. ucuz yaparsan böyle olur. şuan gözümde diziyi dr. linda martin kurtarıyor. dizide hem oyuncu olarak hem karakter olarak başarılı. luciferin hikayesi de başarılı işleniyor. maze'nin ikilemi de iyi anlatıldı, bu karakterde başarılı.
ikinci sezonu da bitirdim. fakat hala görüşlerim aynı. devam etmeyi düşünmüyorum. kendini tekrar etmeye başladı. lucifer i diğerlerinden ayıran nokta eğlenceli olması. diğer benzer yapımlar karanlık ve derin. lucifer ise bunu daha anlaşılabilir eğlenceli ve yüzeysel yapıyor. ben bu yüzden pek sevemedim. duyguları işleyişi tekrara düşmüş olsa da başarılı. polisiye ise zayıf. belirli bir şablon oluşmuş durumda. 3-4 yanlış yönlendirmeden sonra çözülüyor.
report_problem
3 yıldan fazla önce
pinkbutterfly profil resmi
pinkbutterfly
eğlenceli ve hoş bir dizi.. özellikle lucifer çok tatlı ve karizmatik :)
report_problem
neredeyse 4 yıl önce
KerseL profil resmi
KerseL
Tom Ellis, karakterin mizah ve kendinden emin duruşunu en iyi şekilde yansıtarak bu rol için biçilmiş kaftan olduğunu ispatlıyor. Ayrıca diğer rollerde ki cast seçimleri de oldukça başarılı. Dizi güzel başlayıp finale doğru çıtasını yükselterek 2. sezonu için merakla bekletmeyi başardı.
report_problem
4 yıl önce
b.u.r.c.u profil resmi
b.u.r.c.u
Tom Ellis tek kelimeyle muhteşem,o deli deli bakışlarla sevimli İngiliz aksanı birleşince çok izlenesi bir Luci çıkmış ortaya.Ayrıca diyaloglar boş değil ve espriler süper. Lauren'in de hakkını yememek lazım.Oyuncular harika, dizi çok sürükleyici. Özellikle 12. ve 13. bölümler gelecek sezonun çok daha hareketli ve güzel olacağının sinyallerini veriyor.En azından ilk bölümlerdeki birbirinin tekrarı gibi görünen polisiye vakaların süresinin kısalacağını ve çok daha kapsamlı bir konu örgüsüne geçileceğini düşündürdü bana.Öyle olursa ve biraz daha romantizm olursa daha da tatlı olur bence.Ayrıca müzikleri şahane.Bir sezonu 2 günde bitirdim, kesinlikle tavsiye ederim.
report_problem
4 yıl önce
Peris profil resmi
Peris
Böyle bir konudan daha büyük bir hikaye beklerdim ama vakit geçirmek için doğru bir tercih;. İleriki bölümlerde de ne olur kim bilir. Karakterler yavaş yavaş daha kapsamlı bir hikayeye doğru evriliyor. Bu arada hiç bir şey için olmazsa müzikleri için seyredilir. her bölümde birbirinde kaliteli çalışmalar dinliyoruz...
report_problem
4 yıldan fazla önce