Luther (2010 - )

Luther (2010 - )

Puan Yeterli oy sayısına ulaşılamadı
Senin Puanın
Etiketler Dram, Gizem, Suç
Yapımcı
Dil
İngilizce
Ülke
İngiltere
Süre
60 dakika
Son bölüm
58
0
106
45
tugced profil fotoğrafı
tugced
Oyunculuğunu ilk defa keşfetmiş olabilirim İdris Elba'nın.. aşrı iyi ve açıkcası özellikle onun için devam ettim diziye.. dizinin devam etmesini isterim ama 5.sezon son bölüm gerçekten itici bi karmaşıklığı vardı.. yine de izlenmeye değer.. akıcı ve sıkmıyor.
error_outline
yaklaşık 1 yıl önce
Sefa profil fotoğrafı
Sefa
3 yıl önce yaptığım yorumla hala aynı görüşteyim. Kalitesini korumayı başaran bir dizi. 5.sezonu bitirdik bakalım diğer sezonlar ne zaman gelecek?
error_outline
neredeyse 2 yıl önce
PaRaNoYa7 profil fotoğrafı
PaRaNoYa7
5. sezonun ardından: 4. sezonun üzerinden neredeyse 4 yıl geçti. Geri döndü evet ama yine o eski tadını alamadım ben. Luther çok değişti karakter olarak. Artık diziyi bitirebilirler. Benim içim rahat. Yok onay alacaksa da ilk 3 sezonun kalitesinde ve çok bekletmeden gelmeleri lazım. Toplam 5 sezon içinde en fazla beğenilen bölüm 3x04, en az beğenilen bölüm ise 5x04 olmuş.
error_outline
yaklaşık 2 yıl önce
ilkcanyks profil fotoğrafı
ilkcanyks
Benim için efsane bir dizi. Sadece Idris Elba'nın oynaması diziyi izlemeniz için sebep. Güzel oyunculukları, ilginç senaryosu ve genel kalitesi yüzünden mi devam edilmedi bilmiyorum ama yazık edilmiş, sağlam bir psikolojik suç dizisi olabilecekken pat diye bitirilmiş çok lezzetli bir dizi.
error_outline
4 yıldan fazla önce
Sefa profil fotoğrafı
Sefa
Öncelikle dizi 4. Sezon 2. Bölümüyle final yapmıştır. Çok sağlam oyunculuklar , sağlam konular , sağlam müzikler ancak ne yazık ki efsane rafına göre değil. Son olarak ne çektin be Luther :)
error_outline
yaklaşık 5 yıl önce