Mai geol (My Girl) (2005 - 2006) afişi

Mai geol (2005-2006)
My Girl

Bölümler
Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Etiketler Komik, Romantik
Ülke
Güney Kore
Süresi
60 dakika
Son bölüm
starch Gong Chan'ın hasta büyükbabasının son isteği, kayıp olan torununu bulmaktır. Gong Chan da, büyükbabasının bu isteğini yerine getirmek için yıllardır onu aramaktadır. Yine böyle bir zamanda, hayat dolu ve güzel Yu Rin ile tanışır. Yu Rin, bir tur rehberidir ama sıkıştığı her an seri şekilde yalan söyleyebilen bir kızdır. İkisinin karşılaşması, ortak noktalarda birbirlerine yardım etmeleriyle ve birbirlerinden yavaş yavaş etkilenmeleriyle devam eder. Büyükbabasının durumunun ağırlaştığını öğrenen Gong Chan, Yu Rin'den, gerçek kuzenini bulana kadar, sahte kuzeni olmasını ister. İlk başlarda Yu Rin bunu kabul etmese de, daha sonra paraya olan ihtiyacı ve yaşlı bir adamın son isteğini yerine getirme arzusuyla, bir günlüğüne bu teklifi kabul eder. Ama işler beklendiği gibi gelişmez. İşin içine, Yu Rin'den ilk görüşte hoşlanan Gong Chan'ın en yakın arkadaşı ve iş ortağı Jung Woo ve Gong Chan'ı, tenis kariyeri için terk eden sevgilisi Seo Hyun ve buna birde, ölmek üzere olan büyükbabanın, torununu gördükten sonra hızla iyileşmesi de eklenince, bir günlük diye başlanan kuzen + torun olma serüveni, içinden çıkılamaz bir hal alır.

Fragman bulunamadı.

Yorumlar

Aaisha profil resmi
Aaisha
nefis bir dizi arıyorsanız bu diziyi izleyin :) bayan oyuncuya vurulacaksınız. aramızda kalsın en iyi dizisi de bu bence ;)) ah tekrar mı izlesem??
1
5 ay önce
PaRaNoYa7 profil resmi
PaRaNoYa7
Benden önce 21 kişi daha beğenmiş ama ne yazık ki yine yorum yok. İlk yorumu ben yapayım o halde. Çok iyi geldi bu diziyi izlemek. O kadar dramın stresini 13 bölüm boyunca her bölüm eğlenerek, gülerek attım bünyeden. Son 3 bölüm haliyle tempo düşünce benim de modum düştü ama yine de geneliyle çok eğlenceli bir dizi. Lee Da Hae'nin daha önce 2 dizisini izlemişim ama izlerken hiç anımsayamadım. Bu dizide döktürmüş. Dizinin komedi yükünü tek başına çok güzel sırtlayıp zirveye taşımış. Şimdilerde Goblin dizisiyle adından söz ettiren Lee Dong Wook'u ise daha önce Scent of a Woman dizisinde izleyip beğenmemiştim. Bu dizide o da çok farklı geldi gözüme. İzlemeyi erteliyorsanız zaman kaybetmeyin benden söylemesi.
5
10 ay önce

Mai geol dizisini beğenenler

Mai geol dizisi hakkında ilgi çekici içerikler