Maniac (2018)

Maniac (2018)

Puan 7.3 / 10
Senin Puanın
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
40 dakika
Son bölüm
60
5
147
38
husevni profil fotoğrafı
husevni
Jonah Hill ve Emma Stone'un ses getreceği düşünülen ancak baya sönük kalan yapımı.Psikolojik sorunlar,yapay zeka,aile gibi konuları ele alıyor.Yapay zeka kısmında bana fazlasıyla 2001 space odyssey filmini anımsattı.Hikaye oldukça akılda kalıcı öyle ki bir sene ara vermiş olmama rağmen unutmamışım.Sakin ilerleyen filmleri seviyorsanız öneririm.
error_outline
2 yıldan fazla önce
Sefa profil fotoğrafı
Sefa
İnsan psikolojisi üzerine çekilmiş karmakarışık, izlerken devreleri yaktıran bir mini dizi olmuş. İşleniş ve ilerleyişi bakımından biraz farklı olduğu için herkese hitap etmediğini söyleyebilirim. Rengarenk bir diziydi. Jonah ve Emma güzel bir ikili olmuş. Bir şans verilebilir. 7/10
error_outline
2 yıldan fazla önce
dilber34 profil fotoğrafı
dilber34
ilk iki bölüm gerçekten çok sıkıcydı burdaki yorumları okuduğumdan devam ettim:) 3.bölümden itibaren işler ilginçleşti ama öle çok beğendim diyemeyeceğim idare eder tatlış bi dizi.
error_outline
neredeyse 4 yıl önce
Philosophy profil fotoğrafı
Philosophy
İlk bölümde çok sıkıldım ama sonradan hareketlilik mutlaka olur düşüncesiyle devam edip izledim. Sonuç olarak bir günde bitti. 2014 yılında aynı isimli Norveç dizisinden uyarlamaymış. Onu izlemedim nasıl bilmiyorum ama yeni versiyonunu izlerken hem kendinizde hem dizide kablolar baya bir karışacak. Şimdiden iyi seyirler. :)
error_outline
yaklaşık 4 yıl önce
ozgetos profil fotoğrafı
ozgetos
İlk bölümden bir şey anlamayıp kapatmayın, ilk 3 bölüme bir şans verin. Wes Anderson, Black Mirror bölümü çekmiş gibi ama daha da içine çeken ve merak ettiren bir kurgu olmuş
error_outline
yaklaşık 4 yıl önce