Maui (Horse Doctor) (2012) afişi

Maui (2012)
Horse Doctor

Bölümler
Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Etiketler
Ülke
Güney Kore
Süresi
70 dakika
Son bölüm
starch The Horse Healer / Sarayın Doktoru // Bu drama Joseon Dönemindeki bir veteriner hakkındadır. Baek Kwang Hyun (Cho Seung Woo) Kraliyet Hekimi olacaktır. Lee Sung Ha (Lee Sang Woo) ise onun rakibidir. Kang Ji Nyeong (Lee Yo Won) aşk üçgenindeki kadın doktordur. Jang In Joo (Yoo Sun) ise Gwang Hyun ile ilgilenen yetenekli akupuntur uzmanıdır. TR dublajlısı mevcuttur..

Fragman bulunamadı.

Yorumlar

starch profil resmi
starch
Yine bütün olumsuzluklara rağmen bir doğruluk ve başarı hikayesi. Tıpla ilgilenenler için ilginç kısımlar var. Ameliyatlar neredeyse tüm ayrıntılarıyla yakın çekim gösteriliyor. Bunun yanısıra yeniliklere karşı çıkanlar, menfaatçiler, kıskananlar ve bir aşk hikayesi mevcut. Prensesi oynayan
Kim So-Eun, 2012 MBC Drama Ödüllerinde dizideki rolüyle Best New Actress ödülünü kazanmış.
1
6 ay önce
starch profil resmi
starch
34. bölüm, son birkaç bölümdür yakın çekim tüm ayrıntılarıyla gösterilen, ancak tıpla ilgilenenlerin rahatlıkla izleyebileceği türden ameliyat görüntüleri, çok rahatsız edici..
0
7 ay önce
starch profil resmi
starch
23. bölümdeyim. Kötülükler, iftiralar dozunu aşınca beni resmen boğuyor, daraltıyor. ..
0
8 ay önce
starch profil resmi
starch
Bütün kötülükler 4.bölümde toplanmış gibi. Başka kötülük olmasın... Müziğin sesi o kadar yüksek ki, konuşma olan sahnelerde söylenenler kesinlikle duyulmuyor. TRT bunu nasıl yapmış.
0
9 ay önce

Maui dizisini beğenenler

Maui dizisini içeren raflar

Maui dizisi hakkında ilgi çekici içerikler