Minami Shineyo (You Are Beautiful) (2009) afişi

Minami Shineyo (2009)
You Are Beautiful

Bölümler
Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Ülke
Güney Kore
Süresi
60 dakika
Son bölüm
starch Hikaye bir idol grup ve onların yaşamlarını anlatıyor. Jang Keun Suk bir kenar kasabasından hevesli bir şarkıcıyken bir idol grubunun üyeleri arasına katılan Hwang Tae Kyung'u oynayacak. Park Shin Hye ayrı yumurta ikizlerini oynuyor -biri erkek ve biri kadın. Daha büyük olan erkek kardeşin adı Go Mi Nam ve daha genç olan kız kardeşin adı Go Mi Nyeo. (Not: Minam ve Minyeo korelilerin yakışıklı ya da güzel sıfatlarını resmi konuşmalarda kullandıkları halidir.) Mi Nam zaten meşhur olan üç kişilik bir idol grubuna dördüncü olarak alınır. Ancak, ciddi bir kaza geçirince, Mi Nyeo kardeşinin kimliğini ve yerini almaya zorlanır.O ve grup üyesi Tae Kyung ilk başta çekişme ve didişmelerine rağmen aşk dolu bir ilişki ortaya çıkar.

Fragman bulunamadı.

Yorumlar

phoebe profil resmi
phoebe
Öncelikle ilk 5 bölüm çok sıkıldım . sürekli kapatıp farklı bir diziye geçmek istedim ama woooww çok iyi şöyle güzel böyle güzel yorumlarını gördükçe sabrettim.Sonradan çok güzelleşecek herhalde dedim ama ne yazık ki çok da etkilemedi beni. Kızın en başından beri çok çekingen pısırık sus pus pasif halleri sinir bozucuydu; üstelik bu kıza 3 erkeğin birden aşık olması anlamsızdı. Shin Woo karakteri çok sevdim nezaket akıyordu her yerinden ama daha ilk bölümden kız olduğunu anlar anlamaz hoşlanmaya başlaması saçma geldi. Daha bir akşam kutlamaya gittiler grup olarak ne yaşadılar ne paylaştılar ne kadar tanıdı da bu kadar derin aşk besledi... manasız... Bunun yanısıra müzik grubundaki karakterler çok iyi olmuş; biri huysuz aksi sivri dilli , biri çok neşeli fıkır fıkır , bir diğeri de nezaket timsali.
Yalnız dizide aşık olan kadın ve erkeğin arasındaki bağın anne babasına uzanan derin geçmişleri de bir Kore dizi klasiği oldu artık. Secret Garden, Heartstrings,
Suspicious Partner , Healer ve bu dizi buna bir örnek.
Müzikler güzeldi, dizi sonunda konser organızasyonu olduğu için ikiz kardeşi ve grup diğer üyeleriyle sahne alıp eğlenceli bir parçayla ortalığın tozunu attırır diye umuyordum ama sonu da klasik bir şekilde bitti.
0
10 gün önce
PaRaNoYa7 profil resmi
PaRaNoYa7
En popüler 16 bölümlük dizi olması nedeniyle beklentim çok yüksekti. İzlerken sıkılmadım ama ben duyguların daha yoğun olduğu bir dizi bekliyordum. Karakter olarak Shin Woo'ya daha çok ısındım içlerinden. Ben kız olsam onu seçerdim. Ama genel olarak kızlar odunlardan hoşlandığı için bu dizide de grubun en ruhsuz adamı kazanan taraf oluyor. Kızlar her ne kadar sevgilim olacak kişi romantik olsun dese de önemseyen taraf çok iyi bir arkadaş olmaktan öteye geçemiyor. Bir erkek olarak sizden hoşlanan birisini görmezden gelip, kötü davranırsanız, önemsemezseniz kazanan taraf olmanız kaçınılmaz oluyor nedense. Bu açıdan dizi gerçekçi diyebilirim. Dizinin hem Japonya hem de Tayvan uyarlaması mevcut.
1
5 ay önce
Ricky.McFloyd profil resmi
Ricky.McFloyd
Keyifli sevimli kısa bir dizi. Kore hayranı değilimdir fakat olanlar çok beğenicektir diye düşünüyorum.
1
2 yıldan fazla önce

Minami Shineyo dizisini beğenenler

Minami Shineyo dizisi hakkında ilgi çekici içerikler