Mindhunter (2017 - 2019)

Mindhunter (2017 - 2019)

Puan 8.7 / 10
Senin Puanın
Yapımcı
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
60 dakika
Son bölüm
137
5
237
74
Lessienn profil fotoğrafı
Lessienn
ilk sezonu gibi devam etseydi keşke daha bir ilgi çekiciydi, atlanta olayı dizinin konusundan epeyce saptı ve çok uzundu bence. yine de güzeldi merak ederek izledim ama ilk sezon yolunda gitmesini tercih ederdim.
error_outline
2 yıldan fazla önce
kallehari profil fotoğrafı
kallehari
yeni bölüm ne zaman gelecek yahu bekle bekle bi hal olduk
error_outline
neredeyse 3 yıl önce
melihkaya profil fotoğrafı
melihkaya
Son derece iyi başlıyor dizi, aksiyon sahnesi olmadan hafiften True Detective tadında son derece güzel bir şekilde devam ediyor ta ki 5 veya 6. Bölümden sonra dizi yolunu kaybetmeye başlayıncaya kadar.
Umarım ikinci sezon güzel geçer.
error_outline
neredeyse 4 yıl önce
ecemcelikkol profil fotoğrafı
ecemcelikkol
Çok, çok, çok beğendim. Yayınlandığından beri boş vaktim olsa da artık izlesem diye can atıyordum. Beklentimi karşıladı. Çok eskiden beri severek izlediğim Criminal minds'ın temelini anlatıyor ve çok sevdim. Fazla aksiyon beklememenizi öneririm ama bu dizinin durgun olduğunu da göstermiyor tabi. Bir günde bitirdim, gerçekten sürükleyici.
error_outline
4 yıldan fazla önce
Lalaith profil fotoğrafı
Lalaith
Aramıza tekrar hoşgeldin sevgili David Fincher :) Gone Girl'e yaptığım yorumda kendisine olan hayalkırıklığı kaynaklı kızgınlığımı ayrıntılı ifade etmiştim çünkü o 90'ların muhteşem yönetmeniydi bizim nesil için. Ama bu diziyle yeniden yüzümü güldürmüş, kalbimi kazanmıştır efenim. İlk sezon itibariyle hissiyatım gayet olumlu; darısı diğer sezonların başına :)
error_outline
4 yıldan fazla önce
.Morpheus profil fotoğrafı
.Morpheus
Açıkçası sürekleyici bir dizi. Sürekli yeni şeyler öğreniyorsunuz. Metotlar, davranış sebebleri, düşünce alt metinleri vs gibi. Yaratılan atmosfer ve karakterlerin bazılarının gerçek olması izlerken güzel keyif veriyor.
error_outline
neredeyse 5 yıl önce