Misfits (2009 - 2013)

Misfits (2009-2013)

Bölümler
Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Etiketler Fantastik, Komik, Absürt
Yapımcı
Ülke
İngiltere
Süresi
60 dakika
Son bölüm
Nurullahsert Toplum hizmetinde çalışan beş genç, çalıştıkları sosyal hizmet kurumunda bir gün çıkan fırtına sonucu özel güçler kazanırlar. Her birinin farklı bir gücü vardır, ancak yine her birinin aklı beş karış havada olduğu için güçlerini saçmasapan işlerde kullanmayı tercih ederler, zaten isteseler de güçlerini nasıl kullanacaklarını öğrenmeleri vakitlerini alacaktır. Kelly insanların zihinlerinden geçeni okuyabilmektedir. Curtis heyecanlandığında ya da korktuğunda zamanda geri gidebilmektedir. Alisha dokunduğu insanların seks dürtülerini hareketlendirip onu arzulamalarını sağlamaktadır. Simon ise görünmez olabilmektedir. Ekibin en şımarık ve küfürbaz çocuğu Nathan ise, ilk sezonun son bölümüne kadar gücünün ne olduğunun farkında değildir. Bu beş kendilerine bile hayırları olmayan genç, o fırtınadan etkilenen tek topluluk mudur? Yoksa onlar gibi özel güçlere sahip olan başkaları da var mı?

Yorumlar

Sezgii profil resmi
Sezgii
İlk 3 sezon şöyle böyle izlenir ama sonrası çok fena. Yani bizim alıştığımız dizi türüne oranla seviyesi çok düşük, konusu güzelse dahi işlenişi berbat. Sürekli cinsel bir tema ve argo var. Özel güçlerin var ve tek düşünebildiğin orda birileriyle takılmaksa bu gençlik dizisi değil, gençlik rezaletidir. Bana hitap etmedi. ^^
2 yıldan fazla önce
pluviophile profil resmi
pluviophile
süper ötesi fantastik ve gençlik dizisi. tabii sadece ilk iki sezon şahane :)
2 yıldan fazla önce
untildawn profil resmi
untildawn
Nathan gidene kadar mutlaka izleyin en iyi gençlik filmlerinden!
3 yıl önce
Birkarakedi profil resmi
Birkarakedi
hatırladığım kadarı ile 3. sezonda Joseph Gilgun dahil oluyordu diziye o bile başlı başına bi güzellikken yinede izleyemedim çünkü saçmaladılar ama ilk 2 sezon iyidir.
4 yıl önce
Anetha profil resmi
Anetha
3. sezondan sonrası fazlasıyla gereksiz
4 yıldan fazla önce

Misfits dizisini beğenenler

Misfits dizisini içeren raflar

Misfits dizisi hakkında ilgi çekici içerikler