Move to Heaven (2021 - )

Move to Heaven (2021 - )

Puan 9.7 / 10
Senin Puanın
Etiketler Dram, Huzur, Gerçekçi
Dil
Korece
Ülke
Güney Kore
Son bölüm
16
0
20
2
Pdr17 profil fotoğrafı
Pdr17
Ölümün, ardında hakkının teslim edilmesi gereken kıymetli bir ömrü ve vedaların hüzün dolu güzelliğini bıraktığını vurgulayan, 10 bölümlük çok güzel bir kore dizisi. Arkasında onu anabilecek kimsesi olmadan/kalmadan bu dünyadan gelip geçmekte olanları üzülerek düşünürken, kendi sonumuzu bilemiyor olmamız da beraberinde merak, korku ve biraz da akışına bırakmayı getiriyor bence. Etkilendiğim bir dizi oldu, çok beğendim.
error_outline
yaklaşık 1 yıl önce
Rainbow profil fotoğrafı
Rainbow
Ölümün, asla bir hikayenin sonu olmadığı gerçeğini ele alan böyle sımsıcak bir dizi ♡ 'Öldü' demekle iş bitmiyor. Her mevtanın anlatacak bir hikayesi var elbet. Söylenmemiş sözleri, geride bıraktıkları, hatıraları...Her bir bölümde farklı hikâyenin, insana değerin farklı bir şekilde anlatılması gayet başarılı. Hayatın içinden, güzel detayları olan, farkındalık adına, ders verir nitelikte müthiş bir dizi.
error_outline
yaklaşık 1 yıl önce
mervyazc profil fotoğrafı
mervyazc
İzlememin üzerinden aylar geçti ama hala ara ara bu dizi aklıma geliyor ne kadar etkilemişsem ilginç bir bağlılık oluşturdum sanırım yeniden izleyeceğim. Hayatın karmaşasında bazen kendimizi hayatın koşturmacasına o kadar kaptırıyoruz ki durup bakmayı unutuyoruz. Hayatımızdan geçip giden ve geçip gitmeye devam eden küçük detayları yakalayan ve hatırlatan sıcacık bir dizi.
error_outline
yaklaşık 1 yıl önce
scrscream profil fotoğrafı
scrscream
Güzel akıcı bir diziydi.Final kısmı sanki yarım kaldı gibi @PaRaNoYa7 gibi devamının geleceğini bende düşünüyorum.Devamı gelmiceğini bilsem ve dizinin sonunu bilsem hiç başlamazdım.
error_outline
1 yıldan fazla önce
PaRaNoYa7 profil fotoğrafı
PaRaNoYa7
Finalin ardından: İlk 5 bölüm ve final bölümü çok etkileyiciydi. Önyargılar ve ölüm üzerine çok başarılı yönleri vardı. 10 bölüm olması sıkmaması açısından güzel olmuş. Okuduğum yorumlarda çok ağlattı filan denilmişti ama beni o kadar etkilemedi o yönden. 2. sezonu gelecek diye tahmin ediyorum. Dizinin en fazla beğenilen bölümü 1x10 Episode 10, en az beğenilen bölümü ise 1x04 Episode 4 .
error_outline
1 yıldan fazla önce