Mozart in the Jungle (2014 - 2018)

Mozart in the Jungle (2014-2018)

Bölümler
Puan Like 8.9 / 15 kullanıcı
Senin Puanın
Etiketler Müzikal, Komik, Şaşırtan
Ülke
ABD
Süresi
29 dakika
Son bölüm
Ricky.McFloyd Seks, Uyuşturucu ve Klasik Müzik... Mozart in the Jungle, Amazon Studios tarafından çekilen bir web video serisidir. Pilot bölümü, Roman Coppola, Jason Schwartzman, ve Alex Timbers tarafından yazılmış ve Paul Weitz tarafından yönetilmiştir. Dizi, Mozart in the Jungle: Sex, Drugs, and Classical Music'den esinlenilmiştir. New York'taki klasik müzik orkestrasının perde arkasını anlatmaktadır.

Yorumlar

Mine.Ce profil resmi
Mine.Ce
Tutamadım kendimi 3. sezonu da bitirdim. Oyuncular harika, diyaloglar harika ama bu dizideki başrol kesinlikle müzik. Ruhuma, beynime, bedenime işleyen müzik...
2 yıldan fazla önce
erengngr profil resmi
erengngr
Hiçbir konu anlatmasa bile yine açar izlerdim. Müzikleri ruhuma, bedenime ve aklıma o kadar iyi geliyor ki anlatamam. Stresten,kargaşadan, gerilimden uzak sakin ve neşeli ama bir o kadar güçlü bir dizi. İzlerken insanı yormuyor. Zaten her bölüm yaklaşık 30 dakika. Dördüncü sezonu merakla bekliyorum.
2 yıldan fazla önce
Seda.. profil resmi
Seda..
şırıl şırıl akan bi su gibi, ruha iyi geliyo..
2 yıldan fazla önce
Lessienn profil resmi
Lessienn
bu dizi tarafından büyülendim.evet tarafından.
2 yıldan fazla önce
siborgmujgan profil resmi
siborgmujgan
besleniyorum resmen
neredeyse 3 yıl önce
seraysinaparlak profil resmi
seraysinaparlak
klasik müzik sever biri olarak diziyi izledikçe ruhsal olarak aşırı haz alıyorum. bitmesin diye yavaş yavaş izlemeye çalışıyorum ama nafile, bağımlılık yapan cinsten :)
3 yıl önce
burcst profil resmi
burcst
Bu ne kadar tatlı minnak bir dizi.Rodrigo gibi ufacık tefecik, sempatik bir karakteri Gael'den başkası bu kadar güzel canlandıramazdı. Hayy Layy deyişine Hayy Rann olduğum, Latin aksanına bayıldığım harika maestro:)Diğer karakterler de oldukça başarılı ve renkli.Müzikle,espriyle,tatlılıkla dolu, serotonin kaynağı bir dizi.Yeni sezon hemen başlasın :)
3 yıl önce
Brook profil resmi
Brook
Yaklaşık iki günde 2 sezonu da bitirdiğim harika dizi. Mutlaka başlanmalı ve mutlaka bir solukta izlenmemeli! Bitince boşluğa düşüren cinsten.
3 yıl önce
heheka profil resmi
heheka
Gece uykum gelsin diye açtığım ilk bölümden sonra aralıksız 2 sezonu da bitirmişim.Gael Garcia olduğunu duyunca ve müzikle ilgili olunca aksini de beklemiyodum zaten.Klasik müzikle ilgili bu kadar hoş bi yapımın olması gerçekten çok güzel ama belli başlı bölümler zevk verdi bana izlerken.Çok daha güzel ilerleyebilir umarm hep böyle sadece entrika üzerinden ilerlemezler ve bayat aşk hikayelerine çevirmezler
3 yıl önce
atillalkan profil resmi
atillalkan
ilk bolumu izliyim dedim bütün sezonu bitirdim :D farketmedım bıle.
3 yıl önce
umuttsagg profil resmi
umuttsagg
Bir yandan sezonun tüm bölümlerini aynı anda yayınlayip takipçilerin gönlünü kazansada bölümlerin kısa süresi ve bölüm sayılarının azlığı tadı damakta bırakıyor. Biraz klasik müzik bilginizde varsa tadından yenmez
3 yıldan fazla önce
UNALILK profil resmi
UNALILK
Çok tehlikeli bir dizi... Bağımlılık yapıyor... En acı kısmı ise süresinin kısa olması ve bir sezonda az bölüm çekilmesi.
3 yıldan fazla önce
simlowk profil resmi
simlowk
Bayıldım yahu bu kadar keyifli olabilirdi ancak. Umarım kısa kesmezler, son zamanlarda izlediğim en iyi dizi gerçekten. Gael de bir sempatik anlatamam. Mutlaka izleyin derim.
3 yıldan fazla önce
sinefilzeyn profil resmi
sinefilzeyn
Çok çok sevdim bu diziyi, Gael ' in içinde olduğu herşeyi izleyebilirim zaten. Aşk, hüzün, entrikalar, macera, en önemlisi de müzik. Kesinlikle başlayın hatta kısa olmasına üzüleceksiniz.
3 yıldan fazla önce
EsraG. profil resmi
EsraG.
Son zamanlarda izlediğim en güzel dizi. Keşke bölüm süreleri bu kadar kısa olmasaymış dedirtti. Sevindirici haber 2. sezonun Ocak ayında başlayacak olması.
3 yıldan fazla önce
GizemKguzel profil resmi
GizemKguzel
Devam etmesini umduğum hatta şiddetle istediğim etkileyici dizi. Fakat 2. sezon gelecek mi sorusuna bir türlü yanıt bulamadım. Amazon yapımcılığın kendi sitesine baktım geri bildirim toplamakla meşguller sanırım. Sırf çeksinler diye üye olup yorum yapasım geldi. Devam bölümleriyle ilgili bir şeyler bilen arkadaşlar lütfen aydınlatsın.
4 yıldan fazla önce
Yigitsakarya profil resmi
Yigitsakarya
Sanat sanat için midir, yoksa toplum için mi? Müziğin evrenselliğini, sınıf tanımamazlığını ve canlı bir yapı(hayatla iç içe) olduğunu kabul et. Ve yeni maestroyla bestelerin arkasındaki duyguları ve ilhamı bulmak için keşfe çık. Karşınızda daha ilk bölümden sizi klasik müziğin mükemmel dünyasına çekecek olan Mozart In the Jungle.
Her bölümde mutlu edebilir mi bir dizi, edebiliyormuş demek.
Ah bir de kötü yanı;
3 büyük bağımlılık için sadece 25 dakikan var.
-Normlarda sıkışıp kalmış hayata içinden geleni sun, bırak sistem sana ayak uydursun.-
4 yıldan fazla önce

Mozart in the Jungle dizisini beğenenler

Mozart in the Jungle dizisini içeren raflar

Mozart in the Jungle dizisi hakkında ilgi çekici içerikler