Mr. Robot (2015 - )

Mr. Robot (2015 - )

Puan 8.0 (33 kullanıcı)
Senin Puanın
Etiketler Gizem, Absürt, Şaşırtan
Yapımcı
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
49 dakika
Son bölüm
675
25
1310
226
EntelKarinca profil resmi
EntelKarinca
Dizi çok güzel final yaptı. Rami Malek çok iyi bir oyunculuk sergiledi gerçekten. Muazzam bir diziydi.
report_problem
10 ay önce
Jake profil resmi
Jake
Bu gözlerin gördüğü en iyi dizi.. 10/10
report_problem
11 ay önce
MehmetYurdakul profil resmi
MehmetYurdakul
Wow ne finaldi ama... Seyrettiğim en iyi dizi finali...
10/10
report_problem
1 yıldan fazla önce
PaRaNoYa7 profil resmi
PaRaNoYa7
İlk sezondaki kalitesine dönmüş 3. sezonla. Yavaş ve akmayan bölümlerde vardı ama bu sezona kaos fazlasıyla hakimdi. Elliot'un merkezde olduğu dakikalar daha bir zevkliydi. 3 sezon içinde izleyicilerin en beğenmediği bölüm 1x04 - en beğendikleri bölüm ise 3x06 olmuş.
report_problem
3 yıl önce
ecemcelikkol profil resmi
ecemcelikkol
3.Sezonu bitirdikten sonra diyeceğim şu ki eğer 2. Sezondan sonra sıkılıp bıraktıysanız hemen geri dönün!!! :D Evet 2.Sezon çok yavaştı pek de bir şey olmadı ama 2. sezon olayları bağlamak içinmiş. 3.Sezon çok çok iyiydi hatta ilk sezondan daha çok sevdim bile diyebilirim.
report_problem
3 yıldan fazla önce
.SimS. profil resmi
.SimS.
ilk sezonu aslında sıkıcı yerleri çok olsa da kendini şaşırtıcı şekilde izlettirdi . psikolik tarafının ağır basması bazen izlerken çok kafa yoruyor ama bu aynı zamanda bir sonraki bölümü merak etmenizi de sağlıyor , çağımız teknoloji çağı olunca konusu ister istemez dikkat çekiyor ama anlayamadığım bir soğukluk donukluk diziyi çok beğenmeye engel oluyor , ilk sezonu açısından beğendiğim ama aynı zamanda yer yer izlemekten wazgeçmek istediğim bir dizi oldu :)
report_problem
3 yıldan fazla önce
KlaketKafa profil resmi
KlaketKafa
Keşke dizide, Elliot hariç tüm karakterler ölse... Böylece sadece Ramim Malekim'i izleyebilsem *.*
report_problem
4 yıl önce
Winpeace profil resmi
Winpeace
ben bu diziye bir turlu kafa veremiyorum arkadas. hadi ilk sezonu oyle boyle bitirdim ikinvi sezonda ha simdi biaey olacak diye izliyorum ama hic bi sey olmuyor
report_problem
4 yıldan fazla önce
.Morpheus profil resmi
.Morpheus
2.sezon ile beni dev bir hayal kırıklığına uğratan dizi. 8. Bölümü de geride bıraktık hiç birşey yok ortalıkta. Açıkçası işin bokunu çıkarmaya doğru gidiyor yönetmen. Yani olay elliot dan çıktı artık. Darlen müptelası almış eline düdüğü çalıyor kafasına göre.Çok büyük umutlar beslemiştik, neler neler olacak diyorduk fos çıktı. Şurda sezon bitimine 4 bölüm kaldı bakalım ne olacak. İnşallah sona doğru toparlarlar biraz.
report_problem
4 yıldan fazla önce
ecemcelikkol profil resmi
ecemcelikkol
Kesinlikle kurgusuyla, oyunculuklarıyla, müzikleriyle, diyaloglarıyla tam bir efsane. Rami Malek rol için biçilmiş kaftan ve harikalar yaratıyor. Beğenerek izlediğim bir çok dizi ve filmden izler taşıyan dönemin başyapıtı olduğunu düşündüğüm dizi.
report_problem
4 yıldan fazla önce
ecel16 profil resmi
ecel16
report_problem
neredeyse 5 yıl önce
bthnerks profil resmi
bthnerks
Başlayıp 2 günde bitireceğiniz için bikaç yıl sonra başlamanızı tavsiye ederim. Çünkü bitince boşlukta gibi hissediyosunuz :)
report_problem
5 yıl önce
.Morpheus profil resmi
.Morpheus
Benim için gelmiş geçmiş en iyi yabancı dizidir matrix, fight club, 1984 gibi filmlerden alıntılar var. Oldukça sağlam bi konunun üzerine otutturulmış konu. İçindeki metaforlar, mottolar basit bi yapım olmadığını kanıtlar nitelikte
report_problem
5 yıl önce
orhanbayram profil resmi
orhanbayram
Özellikle güvenlik duvarları, yazılım sahtekarlıkları gibi ilgi alanlarınız varsa ve kapitalizmden nefret ediyorsanız, bu dizi tam sizlik :)
report_problem
5 yıldan fazla önce
Trillmatic profil resmi
Trillmatic
İlk bölüm o kadar iyiydi ki (introsu dahil), devam bölümleri hep gölgede kaldı. Sonlara doğru dizi acayip yerlere doğru gitti. Neyse, bence insanların abarttığı kadar iyi bir dizi değil ama izlenebilir yine de. Sırf vermek istedikleri mesaj yüzünden yine izlenir, sadece 'top tier' bir dizi değil.
report_problem
5 yıldan fazla önce