Narcos (2015 - 2017)

Narcos (2015-2017)

Bölümler
Puan Like 8.6 / 32 kullanıcı
Senin Puanın
Etiketler Biyografi, Suç, Gerçekçi
Ülke
Kolombiya
Süresi
49 dakika
Son bölüm
Ricky.McFloyd NetFlix'in yeni dizisi Narcos, uluslararası bir uyuşturucu şebekesini çökertmeye çalışan narkotik şube ve olayların merkezinde yer alacak DEA ajanı Javier Pena'nın yaşayacağı maceraları konu alıyor. Dizinin başrolünde Javier Pena karakteri ile en son Game of Thrones dizisinde yer alan Pedro Pascal (Oberyn Martell) ve Pablo Escobar rolü ile Wagner Moura yer alıyor. Yönetmenliğini Robocop'ta yer almış José Padilha'nın üstleneceği dizinin yapımcılığını ise Hemlock Grove dizisinden de yer almış Eric Newman üstlenecek. Dizide ayrıca Joanna Christie, Maurice Compte, Stephanie Sigman gibi oyuncularda yer alıyor. 1989 yılında Forbes tarafından hazırlanan listede dünyanın en zengin yedinci kişisi olarak gösterilen, Medellin Uyuşturucu Karteli'nin Kolombiyalı ünlü baronu Pablo Escobar'ın gerçek hayat hikayesinden uyarlanan dizi, dünya çapına yayılmış bir uyuşturucu şebekesini engellemeye çalışan kolluk kuvvetlerini konu edinecek. Uyuşturucu İle Mücadele Dairesi’nde (DEA) çalışan Meksikalı bir ajan olan Javier Pena (Pedro Pascal) ünlü Kolombiyalı uyuşturucu kaçakçısı Pablo Escobar’ı (Wagner Moura) yakalamak için Birleşik Devletler tarafından Kolombiya’ya yollanır..

Yorumlar

ertukoc profil resmi
ertukoc
Meksika’da görüşmek üzere ?
1 yıl önce
Onrmrtsck profil resmi
Onrmrtsck
3.sezon aetık işleri çok farklı bir boyuta taşımış. Her ne kadar baş karakter pena olarak gözükse de birden fazla temel üzerine kurulmuş. Farklı köşelerden kurguyu ilerletmek farklı bir tat vermiş. Kan ve seks diğer sezonlara göre en az seviyedeydi. 4.sezonun yönü de şimdiden belli. Her ne kadar iyi olsa da escobarsız eski değeri kalmadı benim için
1 yıl önce
Onrmrtsck profil resmi
Onrmrtsck
2.sezon resmen beni benden aldı. Şiddet oranı ilk sezona göre daha çok artmış. Sürprizlerler dolu bi sezon olmuş. 10 bölümü izlemem 3 günümü aldı. Yavaş yavaş izlemeye çalıştım ama dayanamadım. :) 3.sezon olabilme ihtimali var şimdiden söyleyeyim. İzleyecek olanlar için Netflix üzerinden izlemelerini tavsiye ederim. Tr dublaj ve altyazı seçeneği getirmişler. Görüntünü olarak da daha iyi.
2 yıl önce
Onrmrtsck profil resmi
Onrmrtsck
24 saat içinde 2.sezonun bütün bölümleri yayınlanacaktır. Hayırlı olsun.
2 yıl önce
Omerbahadir profil resmi
Omerbahadir
Bu olayların gerçekten yaşanmış olduğuna inanmak zor olabilir. 1.sezonda bütün hikayeyi tükettiler. Biraz daha ağırdan alabilirlerdi ama 2. sezonu heyecanla bekliyorum.
neredeyse 3 yıl önce
Sekyazar profil resmi
Sekyazar
dizi gibi değil hayattan bir hikayeyi izler gibi, çekimler oyuncular hepsi ateş ediyor
3 yıl önce
mezemorta profil resmi
mezemorta
Pablo Escobar ' ın hayatı dizide anlatılanlardan çok daha renklidir . Escobar ' ın futbol bağlantılarına yer verilmemesi kötü olmuş . Ayrıca dizide kronolojik hatalar da var . Ben herkese ' the two escobar ' belgeselini tavsiye ederim .
3 yıl önce
sabriayes profil resmi
sabriayes
bugün yarıladım bunu.. su an kariyer planlarımda ciddi değişiklikler yapmayı düşünüyorum. olan bitenin kurgu olmadıgını dusundukce iyice hayrete dustum. sezon sonuna dogru ispanyolcayı da sokerim herhalde.. izlemeyenlere tavsiye ederim.
3 yıl önce
hezarfen profil resmi
hezarfen
breaking bad özleyenlere iyi gelecek diye düşünüyorum,bu kadar olayın gerçekten yaşanmış olması ise daha ilgi çekici
3 yıl önce
10line profil resmi
10line
Tek sezonluk dizi olur diye düşündüm. Fakat öyle olmadı. Güzel bir dizi. Tavsiye edilir.
3 yıl önce
Agent47 profil resmi
Agent47
dünya'nın en büyük uyuşturucu satıcılarından biri olan pablo escobar'ın hayatını ve o dönemi anlatıyor. ana karakterler arasında polisler de var. direk suç dünyasının içinden anlatmıyor yani. hatta direk narkotik ajanı anlatıyor hikayeyi. ek olarak yer yer gerçek fotoğraflarla desteklemişler diziyi güzel bir hava katmış.
3 yıl önce

Narcos dizisini beğenenler

Narcos dizisini içeren raflar

Narcos dizisi hakkında ilgi çekici içerikler