Nip/Tuck (2003 - 2010)

Nip/Tuck (2003-2010)

Bölümler
Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Yapımcı
Ülke
ABD
Süresi
44 dakika
Son bölüm
PaRaNoYa7 Kokain çeken, seks bağımlısı Dr. Christian Troy bu dünyaya tüm olumsuzluklarıyla tartışmasız dahil olmuşken; ona göre daha mantıklı ve ağırbaşlı olan Dr. Sean McNamara'nın içinde nefes aldığı dünya ile tam olarak örtüştüğü söylenemez. Para ve güzel kadınlardan oluşan sahte bir cennette geçen zaman, Sean'i eşi ve çocuklarından uzağa sürüklemiştir. Yalnızlaşan ve çevresindeki hiç kimseyle derin ilişkiler kuramayan Sean, kendini sorgulama noktasına gelmiştir.

Yorumlar

Ricky.McFloyd profil resmi
Ricky.McFloyd
Müthiş merak ve heyecanla izlediğim bir dizi olmasa da kesinlikle keyifle izledim 7 sezon. Daha önceki yorumda dediğim gibi yine entrika plastik cerrahi ve insan ilişkileri üstüne etkili bir diziydi. Tek sıkıntısı bana göre diziye girmiş her insanda aşırı bir sıkıntı oluşu. Yani hiç mi normal insan olmaz ve ya herkes mi kafayı yemiş ? Ona rağmen sıkılmadan izledim bir bölüm bile ve özleyeceğim bir ikili olarak kalıcaklar :) 8/10
3 yıldan fazla önce
Ricky.McFloyd profil resmi
Ricky.McFloyd
Eğer entrikalardan hoşlanıyorsanız sanırım bu diziden daha iyisini bulamazsınız :) Şuan üçüncü sezondayım ve bu ana kadar hem estetik cerrahi hakkında gerçekten sağlam bilgiler verirken hem de her bölüm sonu şaşırtan bir gelişme oluyor.
3 yıldan fazla önce

Nip/Tuck dizisini beğenenler

Nip/Tuck dizisi hakkında ilgi çekici içerikler