Nip/Tuck (2003 - 2010)

Nip/Tuck (2003 - 2010)

Puan 8.4 / 10
Senin Puanın
Yapımcı
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
44 dakika
Son bölüm
239
11
656
71
umrant profil fotoğrafı
umrant
Bitti. Her türlü iğrençliği gördük, güzellik algılarımızın ayarlarıyla oynadı Nip /Tuck zaman zaman ,düşündük . Kendini olduğun gibi kabullenmekte ,olmadığın biri gibi olup kendinden nefret etmekte mümkün dedi,jenerikte dediği gibi;Make me a Perfect lie... Ben bu kadarda olmaz karakterleri sevmezdim ama bu dizidekiler sevdirdi.Christian Troy var mesela hem bi adama bu kadar acıyıp hem oh olsun nasıl denir onun cevabını aldık.Draması bol , yer yer komedisi bol, yer yer felsefesi ,estetik dünyasının lebi deryasında yüzdük, ihanet çöllerinde depara kaltık,dostluk ve aile kavramlarını sorguladık.Troy /McNamara yla birlikte sorduk ;Tell us what you don't like about yourself?... Özlenecek.
error_outline
3 ay önce
Ricky.McFloyd profil fotoğrafı
Ricky.McFloyd
Müthiş merak ve heyecanla izlediğim bir dizi olmasa da kesinlikle keyifle izledim 7 sezon. Daha önceki yorumda dediğim gibi yine entrika plastik cerrahi ve insan ilişkileri üstüne etkili bir diziydi. Tek sıkıntısı bana göre diziye girmiş her insanda aşırı bir sıkıntı oluşu. Yani hiç mi normal insan olmaz ve ya herkes mi kafayı yemiş ? Ona rağmen sıkılmadan izledim bir bölüm bile ve özleyeceğim bir ikili olarak kalıcaklar :) 8/10
error_outline
yaklaşık 6 yıl önce
Ricky.McFloyd profil fotoğrafı
Ricky.McFloyd
Eğer entrikalardan hoşlanıyorsanız sanırım bu diziden daha iyisini bulamazsınız :) Şuan üçüncü sezondayım ve bu ana kadar hem estetik cerrahi hakkında gerçekten sağlam bilgiler verirken hem de her bölüm sonu şaşırtan bir gelişme oluyor.
error_outline
6 yıldan fazla önce