Oh My Ghost! (2015) afişi

Oh My Ghost! (2015)

Bölümler
Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Etiketler Romantik, Komik, Fantastik
Ülke
Güney Kore
Son bölüm
Sezgii Na Bong Sun (Park Bo Young ) ezik,kendine güveni olmayan bir kadındır.Kişiliği nedeniyle hiç yakın arkadaşı olmayan Na Bong Sun sos şefi olarak çalışmaktadır. Şaman olan büyükannesi yüzünden küçük yaştan beri hayaletleri görebilmektedir.Bir gün çekici,bakire bir hayalet tarafından ele geçirilir.Artık kendine güvenen,havalı bir kadın olmuştur. Kng Sung Woo (Jo Jung Seok) aynı restoranda baş aşçıdır.Kendini beğenmiş,kadınlar arasında oldukça popüler bir adamdır.Tüm bunlara rağmen eski sevgilisini bir türlü unutamamıştır..Ancak Na Bong Sun daki değişikliği fark edecektir..

Yorumlar

PaRaNoYa7 profil resmi
PaRaNoYa7
Park Bo Young'un içine hayalet girdiğindeki halleri çok şekerdi. İnsanın ekrana yapışıp kucaklayası geliyor. :)) Jo Jung Seok'un ise tepkileri çok güzeldi. O da abartmadan gayet doğal oynamış. Kim Seul Gi çok fazla gözükmese de sonlara doğru sahneleri çoğaldıkça onu da izlemek ayrı bir keyif oldu benim için. Genel olarak romantik komedi tarzında olsa da arka plandaki gizem ve bu gizemin hikayeye doğrudan etkisi güzel kurgulanmıştı. İzlerken sıkılmadığım, eğlendiklerimden oldu.
4
8 ay önce
esrbrn profil resmi
esrbrn
Yeni bitirdiğim bi dizi ve gercekten cok iyiydi
1
2 yıl önce
Sezgii profil resmi
Sezgii
Kore dizisi severlere önerebileceğim tatlı bir aşk hikayesi. Fantastik ögelerin fazla abartılmadığı, konuyu çok uzatmadan bitiren dizilerden. ^^
2
2 yıldan fazla önce

Oh My Ghost! dizisini beğenenler

Oh My Ghost! dizisi hakkında ilgi çekici içerikler