Orange Is the New Black (2013 - ) afişi

Orange Is the New Black (2013- )

Bölümler
Puan Like 420736f74984641283fb4653fb9afe852723a183e63bea64e60fbd53aa48904e 8.7 / 9 kullanıcı
Senin Puanın
Etiketler Komik, Dram, Gerçekçi
Yapımcı
Ülke
ABD
Süresi
59 dakika
Son bölüm
incidamla Piper Chapman (Taylor Schilling), eski sevgilisi ve aynı zamanda uyuşturucu kaçakçısı olan Alex Vause (Laura Prepon) yüzünden tutuklanır ve birkaç yıllığına hapse düşer. Piper’ın nişanlısı Larry Bloom (Jason Biggs) ile yaşadığı konforlu hayattan vazgeçmesi gerekmektedir. Dizi izleyicileri, Piper'ın turuncu hapishane giysilerine bürünüp hapishane kültürünü öğrenmeye ve hayatında inandığı her şeyi sorgulamaya giriştiği, hapisteki ilginç ve lafını esirgemeyen tiplerle beklenmedik dostluklar kurduğu bir döneme, mizahi bir dille tanık ediyor.

Yorumlar

Hollyy profil resmi
Hollyy
Diziyi yavas yavas tadını hissederek 2. sezonu bitirdim. Sezon gayet güzeldi ve sezon finali o nasıl finaldir eyvahh eyvahh :))
1
2 ay önce
Sanemm profil resmi
Sanemm
çoğiyi.....
1
1 yıldan fazla önce
Artemisia profil resmi
Artemisia
4. sezonu merakla ve dört gözle bekliyorum, 3 sezon nasıl bitti anlamadım bile, çok keyifli, yeri geldiğinde en kötü kişilere bile acıma hissi uyandırabilen, yeri geldiğinde en masuma bile şüpheyle hatta nefretle yaklaşmanızı sağlayan, samimi, yer yer komik, gerçekçi ve dramatik dizi..
4
neredeyse 2 yıl önce
neway profil resmi
neway
Bu diziyi izlerken hem gülüyorum, hem sinirleniyorum, hem acıyorum, üzülüyorum... Garip karakterlerin yanı sıra hayattan karakterleri de barındırması eni diziye çok fena bağladı. Oz'u anımsatması da ayrıca izleme sebebi.
2
3 yıldan fazla önce
SDYAGMUR profil resmi
SDYAGMUR
bayılıyorum bu diziye :)
2
3 yıldan fazla önce

Orange Is the New Black dizisini beğenenler

Orange Is the New Black dizisini içeren raflar

Orange Is the New Black dizisi hakkında ilgi çekici içerikler