Pigoin (Defendant) (2017)

Pigoin (2017)
Defendant

Bölümler
Puan Like 9.4 / 5 kullanıcı
Senin Puanın
Etiketler Dram, Gizem
Ülke
Güney Kore
Süresi
70 dakika
Son bölüm
starch Ülkenin en iyi savcılarından biri; öyle ki, üstlendiği hiçbir davayı kaybetmemiştir. Bir gün gözlerini ceza evinde açar. Oraya nasıl geldiğini ve ne suç işlediğini hatırlamamaktadır. Hafızası geçici olarak mı yoksa sonsuza dek mi kaybolmuştur? Suçsuzluğunu, idam edilmeden önce ispat edebilecek mi? Ya da suçlu mu?

Yorumlar

Aaisha profil resmi
Aaisha
İçimde evladından ayrılan anneninki gibi bir his. Çok güzeldi be. Son 10 bölüm su gibi geçti gitti valla. Seong jişi saranghe💕Gece ondan bi sonraki günün 10una kadar başındaydım. Off gözlerim ağrıyo , gidip yatayım.nott:Kalp krizi riski, taşikardisi,tansiyonu filan olanlar izlemesin.notttt:
4 ay önce
PaRaNoYa7 profil resmi
PaRaNoYa7
Kore dizisi severlerin dikkatini pek çekmediği için, her ne kadar benim tarzım olan bir dizi de olsa izlemeye başlarken beklentim düşüktü. Seong Ji'yi daha önce "Bimil" dizisinde izlemiştim ama pek beğenmemiştim. Bu dizide nolmuş bilmiyorum ama oyunculuğu zirve yapmış. Senaryo da gayet canlı. Her bölüm bitiminde sonraki bölümü izlemek için heyecanlanıyorsunuz. Türü seversiniz sevmezsiniz ama Seong Ji'nin oyunculuğunu keisnlikle izlemelisiniz. Sadece Kore dizisi olarak değil genel olarak bu senenin en başarılı işlerinden. Belki de en başarılısı. Umarım hak ettiği ilgiyi görür.
1 yıldan fazla önce
starch profil resmi
starch
Pek tarzıma uymasa da, izledikten sonra kalbimin başköşesine yerleşti. Konu,senaryo, ekip, çekimler,efekt ve müzikler gayet başarılıydı. Ji Sung müthiş oyunculuğuyla yine bir numaraydı. Beni teşvik ederek izlememe sebep olan paranoya7'ye teşekkürler. Diğer Kore dizilerinde pek rastlamadığım, sponsor firma dolayısıyla bol bol sandviç yenmesi, beni acıktırdı.
neredeyse 2 yıl önce
melikebf profil resmi
melikebf
"Bu neymiş ki aaa- hmm-seong ji'mi" diyerek bir başlangıç yapıp iki günde bitirdiğim sevgili dizicik :) Her bölüm bir sonraki bölümü izlemeye teşvik edecek kadar güçlü ve merak uyandırıcı bir şekilde bitiyor.Finale yaklaştıkça çıldıracaksınız ve sinirleriniz tavan yapacak. Ayrıca 18 bölümdür ji sung'u ağlatan yönetmen, sana da anyong... o avukat da biraz fazla gereksiz olmuş ama neyse demiyorum bir şey. Çok beğendim, çok çok sevdim.:)
neredeyse 2 yıl önce
Seda.. profil resmi
Seda..
ilk defa bi kore dizisine bitirmeden yorum yazma ihtiyacı hissettim. bu kadar güzel bu kadar zeka dolu bir senaryo ancak bu kadar güzel oyunculukla oynanırdı. tadına doyulmayan, merak ve heyecan dolu, izlerken bayağı geren müthiş bir dizi. geçen bölüm tam herşey çıktı ortaya tamam artık demişken sonraki bölüm yine efsaneydi. beklentimi fazlasıyla karşılayan tam benim kalemim bi yapım. bu tarz dizi tavsiyelerine açığım :)
2 yıl önce

Pigoin dizisi hakkında ilgi çekici içerikler