Poldark (2015 - )

Poldark (2015- )

Puan 8.8 (8 kullanıcı)
Senin Puanın
Etiketler Tarih, Dram, Romantik
Yapımcı
Dil
İngilizce
Ülke
İngiltere
Süre
60 dakika
Son bölüm
20
1
32
23
PaRaNoYa7 profil resmi
PaRaNoYa7
5. sezonun ardından: İçime sinen bir final olmadı. Yani bilmiyorum ama çoğu şey benim içimde kaldı. Yine de 5 sezon boyunca kötülerin sayesinde sinirden kendimi sıkarak izledim ve bitti. Bu dizinin en güçlü yönü de buydu bence. Kötüler her fırsatta kötülük yaparken iyilerin buna bir türlü fırsat yaratıp karşılık vermemesi ve daha çok haksızlığa uğramasıydı. dizinin en fazla beğenilen bölümü 4x08 Episode 8, en az beğenilen bölümü ise 1x01 Episode 1 olmuş.
report_problem
4 ay önce
PaRaNoYa7 profil resmi
PaRaNoYa7
4. sezonun ardından: 5. sezonuyla nasıl bir final planlıyorlar bilmiyorum ama sonunda Poldark tarafının şansının döndüğü bölümler izledik. Diğer sezonlara göre izleyenler pek beğenmemiş ama ben bu sezonu beğendim. Sıkılmıştım çünkü bir tarafın elindeki fırsatı itip mazlum kalmaya devam etmesine. 5. sezonda bu durumun daha da tersine döndüğünü izleyip mutlu sonla veda ederiz umarım. Toplam 4 sezonun en az beğenilen bölümü 1x01, en fazla beğenilen bölümü ise 4x08 olmuş.
report_problem
1 yıl önce
UNALILK profil resmi
UNALILK
İlk sezon gayet başarılıydı.. 2. sezon da şimdilik iyi başladı... 2. sezona devam...
report_problem
neredeyse 2 yıl önce
UNALILK profil resmi
UNALILK
İlk 3 bölümü izledim gayet güzel gidiyor, daha önce ertelediğim bir diziydi, sadece muhteşem manzaraları için bile izlenir :) Tavsiye edilir :)
report_problem
neredeyse 2 yıl önce
PaRaNoYa7 profil resmi
PaRaNoYa7
İlk sezonuyla aynı kalitede ama biraz daha durgun bir sezondu 2. sezon. 3. sezonu yayınlanmadan 4. sezon onayını da aldı. Final sezonu olabilir eğer 3. sezonda tökezlerse. 2. sezonda özellikle Poldark'ın Demelza'ya yaptığı yanlış çok gereksizdi. Gerek yoktu öyle bir olaya. Şu anda 2. sezonun final bölümü en iyi bölüm, dizinin ilk bölümü ise en kötü bölüm olarak görünüyor.
report_problem
3 yıl önce
Dileks profil resmi
Dileks
İlk dört bölümü ile güzel olan, son dört bölümüyle batıran dizi. Takip etmeyi düşünmüyorum.
report_problem
neredeyse 5 yıl önce