Poyraz Karayel (2015-2017) afişi

Poyraz Karayel (2015-2017)

Bölümler
Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Ülke
Türkiye
Süresi
123 dakika
Son bölüm
cortez Poyraz, dibi görmüş bir adam. Hayatta sevdiği, değer verdiği her şeyi ailesini, mesleğini, karısını ve oğlunu kaybetmiş. Bütün bu dertlerle dalga geçerek ayakta kalmış. Canından çok sevdiği oğlunu, kayınpederi Ünsal’dan almak için çaresizlik içinde düşünürken, oğlunu almak için eski amiri Mümtaz, ona bir teklif yapar. Bahri Umman adlı bir mafya babasının yanına girecek ve ona bilgi sağlayacaktır. Çaresiz kalan Poyraz, bu teklifi kabul etmek zorunda kalır. Bu arada Ayşegül diye bir kızla tanışmıştır. Poyraz, kendi başını belaya sokma konusunda uzman olduğundan, Ayşegül’ü de her belanın içine katmayı başarır. İkili, ilk andan itibaren birbirlerinden hoşlanmışlardır. Ne var ki bu iki yaralı, yorgun ve yalnız insan için aşk imkansız gibi görünmektedir. Çünkü Ayşegül, Poyraz’ın patronu Bahri Umman’ın kızıdır ve üstelik Poyraz bu gerçeği Ayşegül’den saklamak zorundadır.

Yorumlar

PaRaNoYa7 profil resmi
PaRaNoYa7
Ne güzel şarkılar çalıyor her bölümde...
5
8 ay önce
starch profil resmi
starch
13 bölümünü izlediğim ve beğendiğim dizi.
1
10 ay önce
Oznurr profil resmi
Oznurr
DİKKAT! En güzel seven adamlar bu dizide....
3
1 yıldan fazla önce
Selocan profil resmi
Selocan
Televizyonda izlerken kriz geçirmediğim nadir dizilerden biri. Türk dizilerinin gittikçe kalitesizleştiği dönemde kendi çizgisini ve kalitesini koruyan, oyuncu kadrosu ve senaryosu gayet başarılı. Umarım kendini bozmadan devam eder.
1
1 yıldan fazla önce
Ricky.McFloyd profil resmi
Ricky.McFloyd
Mükemmel diyemicem yine aklı mantığı zorlayan bazı türk dizisi klişelerini barındırsa da nadir izlenebilir dizilerden. Daha ilerledikçe bunlar artar mı yoksa daha mı güzelleşir bilemiyorum :)
2
1 yıldan fazla önce
Agent47 profil resmi
Agent47
2. sezonda hikaye daha da genişletilmiş. bu sezon katılacak olan özkan uğur ve idil fırat, musa uzunlar'la şubat dizisinde de oynamışlardı. eklenmeleri güzel olmuş. kaliteli türk dizilerinden biri.
1
1 yıldan fazla önce
burcst profil resmi
burcst
Poyrazcım Karayel bir tane! Edebiyatı ve şiiri ön plana çıkaran,aksiyonu hiç bitmeyen,yaratıcı ve akıllı replikleriyle kalbimi kazanmış dizidir.Bence son zamanların en iyi yerli yapımı.Hem oyuncu kalitesi hem de duygulara dokunuşu ve verdiği insani mesajlarıyla mükemmel bir dizi.Sizi bi anda ağlatabilir ama hemen arkadan da çok fena güldürür! ''Bunların hepsi manyak'' ;) Mutlaka izleyin "sevgili deli kardeşlerim" :)
7
1 yıldan fazla önce
.SimS. profil resmi
.SimS.
hem eğlenceli hemde güzel bir dizi oyuncularda çok iyi zaten
2
neredeyse 2 yıl önce

Poyraz Karayel dizisini beğenenler

Poyraz Karayel dizisini izlemek isteyenler

Poyraz Karayel dizisini içeren raflar

Poyraz Karayel dizisi hakkında ilgi çekici içerikler

^ En üste dön